Aktualności Szczegóły Festiwalu


Gdynia OPEN

Gdynia OPEN to dwa konkursy piosenki skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz studentów, którzy nie ukończyli 25 roku życia. 

Konkursy realizowane są przez Młodzieżowy Dom Kultury i Laboratorium Innowacji Społecznych w partnerstwie z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Gdyni.

  • Mini Gdynia OPEN - to wojewódzki konkurs piosenki skierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 20 lat, podczas którego można zdobyć kwalifikacje do Międzynarodowego Festiwalu "Gdynia OPEN". W tym roku konkurs Mini Gdynia OPEN odbędzie się po raz czwarty w terminie 12-14.03.2019.
  • Gdynia OPEN Festiwal - konkurs międzynarodowy, realizowany od 2014 roku, w 2019 roku odbędzie się już po raz szósty, w dniach 26-30.08.2019.

Oba konkursy odbywają się w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia, budynek III. 

Zapraszamy do udziału! 
Młodzieżowy Dom Kultury, Laboratorium Innowacji Społecznych oraz ZSP nr 3 w Gdyni


AKTUALNOŚCI

14.03.2019

NAGRODZENI UCZESTNICY  WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ 

MINI GDYNI OPEN 2019

 

KATEGORIA DO LAT 6

Nagroda Uśmiechnięta Rybka Mini Gdynia Open 2019

Julia Zelga

Aleksandra Bartol

Kalina Wirkus

Łucja Arendt

Zofia Kacprzycka

Lena Okroj

Jan Szmagliński

Duet Zofia i Jan Iwanowscy

Duet Zuzanna Cywińska, Sandra Smyk

KATEGORIA 7-10 LAT

Uśmiechnięta Rybka Mini Gdynia Open 2019

Marcelina Zacharska

Adam Kordowski

Hanna Pliszka

Otylia Osińska

Sara Sowińska

Julia Pluto Prondzinska

Paweł Lubicki

Pola Litwic

Zoja Syguda

Inka Kempka

Konrad Repiński

Victoria Konys

Adam Grzymkowski

KATEGORIA 11-13LAT

I miejsce Szymon Lubicki

II miejsce Gabriela Borys

III miejsce Kinga Kłosowska ex aequo Stanisław Milczek

Wyróżnienia

Duet Amelia Witen, Stanisław Milczek

Marika Brdękiewicz

Duet Kinga Kłosowska i Dominik Król

Maja Mierzejewska

Michalina Tomaszewska

Róża Sawicz

Karina Gęsicka

Duet Róża Sawicz i Szymon Lubicki

Maja Budniewska

Karina Truszczyńska

 

Kategoria 14-16 lat

 

I miejsce Adrianna Kordowska ex aequo Małgorzata Sztandera

II miejsce Zuzanna Polańska ex aequo Aleksandra Borzyszkowska

III miejsce duet Martyna Bajerska i Michał Tarnowski

 

Wyróżnienia

Maciej Antończak

Piotr Nowak

Wiktoria Rozenko

Julia Romanowska

Dominika Kuryłowicz

Julia Skwierawska

Dominika Popek

Barbara Borys

Amelia Rydzyńska

Kategoria 17-20 lat

 

I miejsce Zuzanna Ślusarz ex aequo Agata Mierzwa

II miejsce Natalia Sikora ex aequo Pola Dzięgiel

III miejsce Duet Zofia Sławińska i Krzysztof Lorek

Wyróżnienia

Duet: Alicja Sporek i Natalia Sikora

Marta Orlich

Emilia Warmińska

Paulina Ożóg

Alicja Sporek

Duet Kacper Maksymiuk i Adrian Gajzler

 

Nagroda Grand Prix-Szymon Reszka

Osobowość Festiwalu Mini Gdynia Open- Zuzanna Ślusarz

Nagroda Publiczności-Paweł Lubicki

Najmłodsza uśmiechnięta rybka-Jan Madany

 

 

 

Lista osób zakwalifikowanych na Mini Gdynia Open 2019 znajduje się w zakładce "Uczestnicy".

Prosimy pamiętać o dokonaniu płatności za akredytację w terminie regulaminowym. Zmianie uległ numer konta, a opłaty przyjmuje Młodzieżowy Dom Kultury. Numer konta znajdziecie Państwo w regulaminie.


KONTAKT

Magda Wierzcholska - Młodzieżowy Dom Kultury

tel.: 512 496 277

Dyrektor Festiwalu: Elżbieta Cupiał - Młodzieżowy Dom Kultury

tel: 605 123 427


ENGLISH

Gdynia OPEN Festival is an International Children's and Youth Song Festival orgnized by Social Innovations Laboratory, Youth Community Centre in Gdynia and General School and Kindergarten Complex nb 3 in Gdynia.

Gdynia OPEN is organized in order to support young vocal talents aged 2 to 25 years from Poland and abroad, as well as to promote youth activity and development of their music and artistic passions and interests.

Gdynia OPEN 2019 Edition will place on 26-30.08.2019 in Pomeranian Science and Technology Conference Hall, al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia and at the Council of Europe Park in Gdynia. 

Age Categories:

Soloists and duets:

  • Up to 10 years;
  • Form 11 up to 13 years;
  • Form 14 up to 16 years;
  • Form 17 up to 25 years.

Bands up to 9 persons: 

  • Up to 12 years;
  • From 13 to 16 years;
  • Form 17 to 25 years.

Prizes:

Soloists and duets

  • I prize – 500 PLN
  • II prize – 400 PLN
  • III prize – 300 PLN

Bands:

  • I prize – 700 PLN
  • II prize – 600 PLN
  • III prize – 500 PLN

Grand Prix - 1000 PLN
Special price for the personality of of the Festival – 500 PLN

Contact details: 

Festival Director: Elżbieta Cupiał - Młodzieżowy Dom Kultury
phone no.: 605 123 427
e-mail: elacupial@poczta.fm

Magda Wierzcholska - Młodzieżowy Dom Kultury

          phone no.: +48 512 496 277
          e-mail: minigdyniaopen@mdk.gdynia.pl


Program Mini Gdynia Open 2019

 

 

 

Harmonogram przesłuchań

Przesłuchania odbędą się w sali Kinowej Centrum Konferencyjnego Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia, budynek III.

Wtorek 12.03.2019

  1. KATEGORIA DO LAT 6

- 9:00-10:30

Nr  od 101 do 110 

 

  1. KATEGORIA 7-10 LAT

-10:30-11:30

Nr od 201 do 209

-11:30-12:30

Nr od 210 do 218

-12:40-13:40

Nr od 219 do 227

-14:20-15:20

Nr od 228 do 236

-15:20-16:20

Nr od 237 do 245

-16:30-17:30

Nr od 246 do 256

 

  1. KATEGORIA 17-20 LAT

-17:45-18:45

Nr od 501 do 515

-18:45-19:45

Nr od 516 do 530

 

13.03.2019 (Środa)

      4.  KATEGORIA 14-16 LAT

-10:00-11:00

Nr od 401 do 415

-11:00-12:00

Nr od 416 do 430

-12:10-13:10

Nr od 431 do 447

 

5.  KATEGORIA 11-13 LAT

-14:10-15:10

Nr od 301 do 315

-15:10-16:10

Nr od 316 do 330

-16:20-17:20

Nr od 331 do 345

-17:30-18:30

Nr od 346 do 360

-18:40-19:30

Nr od 361 do 372

 

Warsztaty wokalno-integracyjne

Wtorek 12.03.2019

Godzina 12:30-13:30 kat do lat 6 oraz kat 7-10 lat

Godzina 14:00-15:00 kat 7-10 lat

Godzin 16:00-17:30 kat 17-20 lat

Środa 13.03.2019

-Godzina 12:30-14:00 kat 14-16 lat

-Godzina 15:00-16:30 kat 14-16 lat oraz 11-13 lat

-Godzina 17:00-18:30 kat 11-13 lat

 

Koncert galowy odbędzie się 14.03.2019 (czwartek) o godzinie 17:00  w sali audytoryjnej Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia, budynek III.

Próba koncertu (dla wszystkich wokalistów) odbędzie się o godzinie 14:00.

W finale Koncertu Galowego biorą udział wszyscy uczestnicy festiwalu.


Harmonogram warsztatów wokalnych - GDYNIA OPEN 2018

Jacek Kulesza – warsztaty czwartek ( PPNT) 31.05.2018

14.00 - 14.45   kategoria do 10 lat     (  nr startowy  101 -120 )
15.00 - 15.45    kategoria do 10 lat     ( nr startowy  121-140 )
16.00 – 16.45  kategoria do 10 lat      (  nr startowy  141-160 )
17.00 – 17.45  kategoria do 10 lat      ( nr startowy  161-182 )

 

Piotr Balicki warsztaty  czwartek (PPNT sala – kinowa ) 31.05.2018

13.00 – 14.30 kategoria 11- 13  cała grupa
14.30 - 16.00 kategoria 14-16   ( nr startowy  344-383 ) +  zespoły wokalne do 16 lat  (nr startowy  601-607 )
16.30 – 18.00 kategoria 14-16  (  nr startowy  301-343 )  +  zespoły wokalne do 16 lat   (nr startowy  608-612 )

 

Piotr Balicki warsztaty  sobota ( PPNT sala – kinowa ) 02.06.2018

11.00 – 12.30 kategoria zespoły wokalne 17-25 
12.45 – 14.15 kategoria 17-25 grupa sobotnia 
14.30 – 16.00 kategoria 17-25 grupa piątkowa 

 

Weronika Korthals piątek 01.06.2018 (PPNT) 

10.00-10.45 kategoria do 10 do 10 lat (141-182)
11.00-11.45 kategoria do 10 lat (101-140)
12.00-12.45 kategoria 11-13 (201-240) + zespoły wokalne do 12 lat
13.00-13.45 kategoria 11-13 (241-282)+ zespoły wokalne do 12 lat
14.00-14.45 kategoria 14-16 (301-340)+ zespoły wokalne do 16 lat
15.00-15-45 kategoria 14-16 (341-383)+ zespoły wokalne do 16 lat
16.00-16.45 kategoria 17-25+ zespoły wokalne do 25 lat

Na warsztaty wokalne należy zapisać się przy rejestracji.


Harmonogram występów - GDYNIA OPEN 2018

Piątek 01.06.2018
KATEGORIA do 10 lat- soliści i duety (sala kinowa)
 
Godzina 11.00- 12.00
 
101. Liliana Kramkowska Gdynia
102. Andrzej Boguszewski Gdańsk
103. Gabrysia Zalewska Warszawa
104. Nadia Kurcab Bielawa
105. Karolina Draszkiewicz Bielawa
106. Honorata Burczak Bielawa
107. Milena Kacprowicz Bielawa
108. Lena Kapusta Bielawa
109. Emilia Szcześniak Łuków
110. Matylda Wiszniewska Suwałki
111. Julia Bigielis Suwałki
112. Weronika Żuk Świecie
 
Godzina 12.00- 13.00
 
113. Oliwia Cwalina Świecie
115. Marysia Kurzydlak Gorzkowice
116. Przemek Zielonka-Majka Gdynia
117. Adam Kordowski Gdańsk
118. Wiktoria Martuszewska Gdynia
119. Duet - Maja Ceglarz i Aleksandra Wróblewska Gdynia
120. Katarzyna Lach Drzewica
121. Maja Ceglarz Gdynia
122. Hanna Pliszka Malbork
123. Wiktoria Kowalska Chwaszczyno
124. Aleksandra Wróblewska Gdynia
125. Otylia Osińska Malbork
 
Godzina 13.10- 14.10
126. Aurelia Klass Kowal
127. Wiktoria Plichta Rębiechowo
128. Szymon Lubicki Gdynia
129. Alicja Dobrzyńska Sztum
130. Victoria Konys Gdynia
131. Zuzanna Talkowska Komorniki
132. Korneliusz Łakomy Lublin
133. Anna Steiniger Sztum
134. Lena Niedźwiecka Malbork, Nominacja
135. Nikola Fiedor Elbląg
136. Gabriela Piotrowska Elbląg
137. Alicja Majewska Gdynia
 
Godzina 14.10- 15.10
 
138. Anna Gautadottir Elbląg
139. Natalia Wagasewicz Elbląg
140. Dawid Szmukała Kileno
141. Tytus Majewski Warszawa
142. Róża Sawicz Gdynia
143. Dominik Rajman Poznań
144. Antoni Fijałkowski  Kurzętnik
145. Gabrysia Marszał Poznań
146. Kamil Marszał Poznań
147. Jagoda Prokop Kurzętnik
148. Duet-Zuzanna Wadecka & Nel Cyps Warszawa
149. Zuzanna Aleksandrowicz Grudziądz
 
Godzina 15.50- 16.50
 
150. Zofia Sendzikowska Marzęcice
151. Klaudia Heidek Grudziądz
152. Łukasz Kalinowski Grudziądz
153. Julia Kłosowska Kurzętnik
154. Maja Wieczorek Gdynia
155. Blanka Małolepsza Konin
156. Katarzyna Werner Grudziądz
157. Marta Fibakiewicz Konin
158. Zuzanna Wadecka Warszawa
159. Nel Cyps Warszawa
160. Konstanty Bagiński Gdynia
161. Magdalena Pilanowska Gdynia
 
Godzina 17.00- 18.00
 
162. Lena Karaś Grudziądz
163. Dominika Mijalska Grudziądz
164. Antonina Kurnik Grudziądz
165. Kornelia Pawłowicz Konin
166. Natalia Pietrzak Grudziądz
167. Patrycja Puszkarska Grudziądz-Węgrowo
168. Kalina Kolasa Konin
169. Alicja Tadajewska Grudziądz-Węgrowo
170. Anna Tadajewska Grudziądz-Węgrowo
171. Maja Pietrzak Konin
172. Zdrojewska Maja Grudziądz-Węgrowo
173. Jerzy Wawrzyniak Gdynia
 
Godzina 18.00- 18.40
 
174. Helenka Frysiak Konin
175. Szymon Łuczak Konin
176. Antonina Opatowicz Gdynia
177. Hania Frysiak Konin
178. Zoja Syguda Bojano
179. Rozalia Kamińska Gdynia
180. Małgorzata Wierzbowska Łódź
181. Duet-Joanna Goran& Maria Matla Gdynia
182. Zofia Tartas Reda
 
 
Piątek 01.06.2018 
KATEGORIA soliści i duety 11-13 lat (sala audytoryjna)
 
Godzina 10.00-11.00
 
201. Karina Skwarczyńska Porąbka
202. Patrycja Sinicka Sosnowiec
204. Nela Zawadzka Węgrów
205. Amelia Dziarmaga Bielawa
206. Gabriela Łukasik Łuków
207. Gabriela Borys Gdynia
208. Kacper Karol Kujawski Szczecin
209. Marcelina Litwin Warszawa
210. Natalia Asman Odrowąż
211. Zuzanna Dudek Warszawa
212. Emilia Sentkowska Warszawa
213. Antonina Milczek Gdynia
214. Julia Stasinowska Włocławek
216. Maja Kałęka Suwałki
217. Sebastian Walento Suwałki
 
Godzina 11.00-12.00
 
218. Duet-Julia Bigielis & Sebastian Walento Suwałki
219. Gabriela Łazarska Suwałki
220. Axel Drop Inowrocław
221. Ewelina Kołtuńska Świecie
223. Wiktoria Potrykus Chwaszczyno
224. Kinga Kłosowska Sztum
225. Roksana Nowokuńska Wałcz
226. Lena Tuźnik Starachowice
227. Zuzanna Szlachetka Kraków
228. Antoni Karaś Warszawa
229. Wiktoria Tomaszewska Konin
230. Wiktoria Muszyńska  Leszno
231. Michał Policht Żółwin
232. Amelia Chodoła Białobrzegi
233. Zofia Tyma Wałcz
 
Godzina 12.15-13.15
 
234. Martyna Frańczak Wałcz
235. Magdalena Brożek Wałcz
236. Liliana Grzesiak Piła
237. Adrianna Kordowska Gdańsk
239. Dominik Król Mikołajki Pomorskie
240. Lidia Szwajkiewicz Gdynia
241. Gabriela Grzyb Raszków
242. Barbara Papis Gdynia
243. Duet- Barbara Papis & Wiktoria Kowalska Koleczkowo
244. Oliwia Felenczak Sztum
245. Duet-Gabrysia Borys&Zuzanna Polańska Gdynia/ Pogórze
246. Maria Romaszewska Godziszewo
247. Julia Rączka Bielsko-Biała
248. Zuzanna Oleszczak Gdańsk
249. Dominika Kuciaba Gdynia
 
Godzina 13.20-14.20
 
250. Duet-Adam Kordowski& Adriana Kordowska Gdańsk
251. Mateusz Łakomy Lublin
252. Paulina Napierała Gdynia
253. Zuzanna Rajman Poznań
254. Julia Belter Poznań
255. Daria Komoń Elbląg
256. Zofia Lubowiecka Sztum
257. Gabriela Szewczyk Warszawa
258. Wiktoria Gizińska Gdynia
260. Oliwia Pałasz Konin
261. Wiktoria Rozenko Gdynia
262. Maciej Antończak Gdynia
263. Wiktoria Wieczorek Gdynia
264. Dorau Laura Grudziądz
265. Zuzanna Feldman Grudziądz
 
Godzina 14.30-15.40
 
266. Kaja Gburczyk Grudziądz
267. Julia Panter Grudziądz-Węgrowo
268. Anna Danieluk Grudziądz
269. Aniela Nowacka Warszawa
270. Sonja Sadowska Warszawa
271. Amelia Jaworowska Ozorków
272. Agnieszka Tusk  Banino
273. Anastazja Adaszak Stare Miasto
274. Barbara Cyganek Aleksandrów Łódzki
275. Julia Tłuczkiewicz Ostrowiec Świętokrzyski
276. Sandra Borzeszkowska Malbork
277. Maja Czerwińska Gdańsk
278. Zuzanna Polańska Suchy Dwór
279. Kalina Kortas Tczew
280. Wiktoria Szydłowska Starachowice
281. Oliwia Bukowska Gdańsk
282. Mateusz Czapp Gdańsk
 
 
Czwartek 31.05.2018
KATEGORIA soliści i duety 14-16 lat (sala audytoryjna)
 
Godzina 12.10-13.00
 
301. Daria Skwarczyńska Porąbka
302. Daria Fleśman Grąblinek Konin
303. Paulina Cholewa Chojna
304. Michał Kusowski Bielawa
305. Tomasz Krzyżak Bielawa
306. Agata Tejman Bielawa
307. Julia Wojciechowska Bielawa
308. Julia Kołodziejczak Czarnków
309. Duet- Amelia Rydzyńska & Gabrysia Borys Gdynia
310. Arek Płonczyński  Czpury
311. Magdalena Siekierzyńska Warszawa
 
Godzina 13.00-14.00
 
312. Sara Lewandowska Warszawa
313. Martyna Bartosewicz Chojna
314. Damian Śliwiński Łomża
315. Wiktoria Zwolińska Kraków
316. Natalia Kawszyn Płock
317. Emilia Andrzejewska Golina
318. Alicja Deicka Lubień Kujawski
319. Natalia Ambrosiewicz Suwałki
320. Zuzanna Łazarska Suwałki
321. Jakub Walendykiewicz Suwałki
322. D-Jakub Walendykiewicz&Zuzanna Łazarska Suwałki
323. Zuzanna Początek Kraków
324. Agata Radek Aleksandrów Łódzki
325. Wiktoria Gawron Poznań
326. Julia Jarząbek Nowy Targ
 
Godzina 14.10-15.10
 
327. Oliwia Stanisławska Konin
328. Julia Ławniczek Wałcz
329. Julia Nowosad Piła-Wałcz
330. Natalia Sikora Gdynia
331. Mateusz Golicki Grabów nad Prosną
332. Norbert Kuświk Borki Lipkowskie
333. Aleksandra Mantaj Biała
334. Jagoda Beksiak Kraśnik
335. Estera Kmiecik Łódź
336. Marta Hyży Gdynia
338. Martyna Zygadło Woźniki
339. Julia Biłek  Czeladź
340. Julia Romanowska Rumia
341. Julia Chmielarska Kraśnik
342. Aleksandra Pilarska Wejherowo
343. Piotr Nowak Gdynia
 
Godzina 15.50-16.50
 
344. Duet- Arek Płonczynski &Jakub Rajman Poznań
345. Jakub Rajman Poznań
346. Michalina Józefowicz Elbląg
347. Klara Kwiecień Elbląg
349. Julia Nykiś Pabianice
350. Tatiana Siwicka Świecie
351. Alicja Armata Warszawa
352. Natalia Pawlikowska Warszawa
353. Maja Nowicka Warszawa
354. Duet-Alicja Armata & Natalia Pawlikowska Warszawa
355. Amelia Zduńczyk Warszawa
356. Anna Kugel Warszawa
357. Anna Kowalewska Kutno
358. Zuzanna Meyer Warszawa
359. Iga Brzezińska Konin
 
Godzina 17.00-18.00
 
360. Natalia Arendt Grudziądz
361. Marek Błędowski Grudziądz
362. Julia Bojur Warszawa-Zawady
363. Kalinowski Mateusz Grudziądz
364. Laura Truszczyńska Kurzętnik
365. Bernard Lewandowski Warszawa
366. Maksymilian Skawiński Gdynia
367. Alicja Sporek Gdynia
368. Julia Słonecka Warszawa
369. Wiktoria Prajzner Ostrów Wielkopolski
370. Julia Jasińska Malbork
371. Gabriela Kurzac Warszawa
372. Agata Daniłowicz Suwałki
373. Dominika Demska Grudziądz
374. Amelia Rydzyńska Gdynia
 
Godzina 18.00-18.40
 
375. Natalia Durkiewicz Żukowo
376. Karolina Szczurowska Skrzydlna
377. Michał Zabrocki Miastko
378. Olga Jagieło Pruszyn
379. Dominika Popek Gdynia
380. Kinga Czarnuch  Łasin
881. Norbert Wronka Wschowa
382. Marta Miller Starachowice
383. Julia Dudek Starachowice
 
Piątek 01.06.2018 
KATEGORIA soliści i duety 17-25 lat (sala audytoryjna)
 
Godzina 16.30-17.30
 
401. Aleksandra Wygocka Warszawa
402. Angelika Śpitalniak Pleszew
403. Jagoda Pogoda Bielawa
404. Andżelika Bobrowska Bielawa
405. Mateusz Pawłowski Świecie
406. Marta Goluch Kartuzy
407. Karina Opyrchał Niemcy 
408. Kamil Kowalski Kraków
409. Wiktria Chojcan Wrocław
410. Zuzanna Warsiewicz Suwałki
411. Mateusz Wierzbowski Warszawa
412. Aleksandra Idkowska Kórnki
413. Agata Ewa Mociak Białystok
414. Krzysztof Miętkiewicz Konin
415. Anna Gramsz Poznań
 
Godzina 17.30-18.30
 
416.  Marta Gramsz Poznań
417. Julia Szczepaniak Poznań
418. Zuzanna Maruda Wałcz-Piła
419. Aleksandra Kołosowska Wałcz
420. Katarzyna Szwedzka Wałcz
421. Agata Krzyżaniak Wałcz
422. Julia Kukuć Poznań 
423. Wojciech Wajc Nowe Miasto Lubawskie
424. Oliwia Lach Bielsko-Biała
425. Julia Górska Gdańsk
426. Martyna Tarasek Rojewo 
427. Duet-Wiktoria Chojcan & Kacper Sikierka Węglewo
428. D-Sandra Elminowska & Martyna Jażdżewska Malbork
429. Sandra Elminowska Malbork
430. Kinga Bujak Gdynia
 
KATEGORIA soliści i duety 17-25 lat (sala audytoryjna)
Sobota 02.06.2018
 
Godzina 14.45- 15.45
 
431. Jolanta Duda Malbork 
432. Andżelika Duczek Elbląg
433. Paulina Pirucka Konin (Żychlin)
435. Klaudia Stelmasiak Borówiec
436. Alicja Śmielak Ożarów
437. Marta Okrój Rębiechowo
438. Paulina Mogielska Warszawa
439. Sylwia Tomczak Konin
440. Faina Razdolska Ukraina -Grudziądz
441. Monika Janicka Konin
442. Agata Misiak Grudziądz
443. Kacper Reder Grudziądz
444. Gabriela Bobrowska Konin
445. Jakub Maślak Gdańsk
446. Adam Prus Warszawa
 
Godzina 15.45- 16.45
 
447. Paweł Marchel Elbląg
448. Aleksandra Ronowska Grudziądz
449. Paulina Prychożdenko Gdynia, Nominacja
450. D-Karolina Pietrzykowska & Krzysztof Miętkiewicz  Konin
451. Oliwia Woźniak Konin
452. Aleksandra Lewicka Kurzętnk
453. Sylwia Lewicka Kurzętnik
454. Paulina Kaźmierczak Stare Miasto
455. Katarzyna Byczkowska Kieleńska Huta
456. Karolina Pietrzykowska Konin
457. Waldemar Tykwa Konin
458. Agata Wawrzyniak Konin
459. Emilia Warmińska Gniewino
460. Kyrylo Kaplunowski Kijów- Ukraina
461. Szymon Grzybacz Kraków
 
Godzina 16.45- 17.15
 
462. Krystian Kubowicz Kraków
463.  Kinga Hornik Gdańsk
464. Duet-Julia Holovatiuk & Anna Holivatiuk Czerkasy-Ukraina
465. ALAN WITTBRODT Gdynia
466. Sara Lityńska Ciechocinek
467. Magdalena Stefanowska Wrocław
468. D-Krystian Max Kubowicz & Szymon Grzybacz Kraków
 
Sobota 02.06.2018
KATEGORIA zespoły do 12 lat (sala audytoryjna)
 
Godzina 11.00-12.00
 
501. KrzyKaśki junior Wrocław
502. Małe Beciaki Suwałki
503. Jedyneczki Kętrzyn
504. Szalone Małolatki Elbląg
505. Szalone Małolaty Elbląg
506. Hiciorki Gdynia
507. Balbinki Malbork
508. ESKI FLORESKI Sztum
509. Groszki Aleksandrów Łódzki
510. FIOLECZKI Kijow
511. BRATKI Czerkasy-Ukraina
512. KONWALIE Czerkasy-Ukraina
513. Kropki Gdynia
 
 
Sobota 02.06.2018 
KATEGORIA zespoły do 16 lat (sala audytoryjna)
 
Godzina 12.10-13.10
 
601. Granda Gdynia
602. The Mints Warszawa
603. Beciaki Suwałki
604. Domino Kraków
605. FOUR M Drzewica
606. Szalone Elbląg
607. Szalone Małolaty Elbląg
608. ASMki Warszawa
609. Abrakadabra Kutno
610. Słoneczniki Ukraina-Czerkasy
611. Włóczykije gr. Młodsza Kozy
612. MAKI Czerkasy-Ukraina
 
 
Sobota 02.06.2018
KATEGORIA zespoły do 25 lat (sala audytoryjna)
 
Godz. 13.20-14.30
 
701. KrzyKaśki Wrocław
702. Wydźwięk Warszawa
703. Tercet Warszawa
704. Fairy Tale Jasienica
705. Iluzja Poznań
706. Drops Wałcz
707. M.A.J.A. Poznań
708. Impresja Trzcianka
709. Szalone Elbląg
710. Wiercipięty Gdynia
711. ASMenki Warszawa
712. SIGAB Konin
713. Luz Gdynia
714. Włóczykije gr. starsza Kozy
715. Balbiny Malbork
716. Balbiny Trio Malbork


Program Mini Gdynia Open 2018

 
Uwaga! 27.02 
 
Warsztaty 17:45 – 19:00 - wszyscy
 
 

KATEGORIA DO LAT 6

MINI GDYNIA OPEN

Wtorek 27.02.2018 10:00 – 11:00

 

lp

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

Wenta Wojciech i Feix Kalina

Gdynia

2

Ostrowska Lena

Świecie

3

Kramkowska Liliana

Gdynia

4

Sandach Zuzanna

Gdynia

5

Wawrzyniak Jerzy

Gdynia

6

Zielonka-Majka Przemek

Gdynia

7

Piątkiewicz Weronika

Gdynia

8

Konys Victoria

Gdynia

9

Dąbrowska Anna

Gdynia

10

Plichta Wiktoria

Rębiechowo

 

 

KATEGORIA 7 - 10

 

MINI GDYNIA OPEN

Wtorek 27.02.2018 11:15 – 12:15

 

lp

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

Boguszewski Andrzej

Gdańsk

2

Kowalska Wiktoria

Sopot

3

Grzymkowski Adam

Gdynia

4

Faka Antonina

Gdynia

5

Pilanowska Magdalena

Gdynia

6

Lubicki Paweł

Gdynia

7

Lubicki Szymon

Gdynia

8

Rochnowska Anna

Gdynia

9

Hendzel Marta i Wysocka Julia

Mosty / Gdynia

10

Mierzejewska Maja

Gdańsk

11

Syguda Zoja

Koleczkowo

12

Hatłas Julia

Gdynia

 

12:15 – 13:15

 

13

Głowacka Klara

Gdańsk

14

Wieczorek Maja

Gdynia

15

Ceglarz Maja

Gdynia

16

Ceglarz Maja i Wróblewska Aleksandra

Gdynia

17

Skrzypkowska Zofia

Gdynia

18

Sanchez Campo Victor

Pogórze

19

Kordowski Adam

Gdańsk

20

Komendecka Zofia Ewa

Gdynia

21

Sołtysiak Emilia

Gdańsk

22

Maniszewska Maja

Gdynia

23

Kempka Inka

Gdańsk

24

Wojtkowska Roksana

Nowy Dwór Gdański

 

13:30 – 14:30

 

25

Geraszek Julia

Gdynia

26

Matla Maria i Goran Joanna

Gdynia

27

Zalewska Gabriela

Warszawa

28

Sawicz Róża

Gdynia

29

Zawadzka Zuzanna

Gdynia

30

Miąskowska Nikola

Banino

31

Pliszka Hanna

Malbork

32

Wróblewska Aleksandra

Gdynia

33

Bagiński Konstanty

Gdynia

34

Hewelt Julia

Gdynia

35

Poprawska Maja i Leszczyńska Wiktoria

Gdynia

 

14:30 – 16:00

 

36

Buja Michalina

Gdynia

37

Prószyńska Zuzanna

Gdynia

38

Adamska Julia i Wicenty Lena

Gdynia

39

Tomaszewska Michalina

Gdynia

40

Pac Magda

Gdynia

41

Kamińska Rozalia

Gdynia

42

Zeidler Filip

Gdynia

43

Kozerska Sofia

Banino

44

Klinkosz Aniela

Pogórze

45

Opatowicz Antonina

Gdynia

46

Opatowicz Antonina i Opatowicz Ewa

Gdynia

47

Mańkowska Pola

Gdynia

48

Kubicka Malwina

Gdynia

49

Goran Joanna

Gdynia

50

Niedźwiecka Lena

Nowy Staw

51

Korthals Pola i Korthals Anna

Swarzewo

52

Tartas Zofia

Reda

53

Ireneusz Ropel

Gdynia

54 Marta Jester  
 
 

 

KATEGORIA 17 - 20

 

MINI GDYNIA OPEN

Wtorek 27.02.2018 16:30 – 17:30

 

lp

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

Włodarkiewicz Kinga

Puck

2

Maruda Zuzanna

Piła

3

Gad Jakub

Gdynia

4

Raguza Agata

Lębork

5

Górska Julia

Gdańsk

6

Szczepkowska Paula i Jaskulski Michał

Gdynia

7

Kozyra Agnieszka

Gdynia

8

Warmińska Emilia

Gniewino

9

Bujak Kinga

Gdynia

10

Walkowiak Dominika

Rumia

11

Sawicz Natalia

Gdynia

12

Prychożdenko Paulina

Gdynia

13

Jażdżewska Martyna i Elminowska Sandra

Malbork

14

Knapińska Ada

Rumia


 

 

 

 

Uwaga! 28.02 
 
Warsztaty 17:30 – 19:00 – wszyscy
 

 

KATEGORIA 11-13 LAT

MINI GDYNIA OPEN

Środa 28.02.2018 10:30 – 11:30

 

lp

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

Czapp Mateusz

Osowa

2

Mateusiak Wiktoria

 Elbląg

3

Borys Gabriela

Gdynia

4

Iwanicka Laura

Gdynia

5

Bukowska Oliwia

Osowa

6

Kalkowska Julia

Pelplin

7

Kuciaba Dominika

Gdynia

8

Ślusarczyk Malwina

Gdynia

9

Cibart Natasza

Gdynia

10

Meller Marta

Starogard Gdański

11

Milczek Antonina

Gdynia

12

Sławińska Zofia

Gdynia

13

Hendzel Maria

Mosty

14

Kortas Kalina

Tczew

15

Werczyńska Maja

Wejherowo

 

11:30 – 12:30

 

16

Falkowska Natalia

Orle

17

Adamowska Dominika

Gdynia

18

Papis Barbara

Koleczkowo

19

Arłukowicz Olaf

Gdańsk

20

Bukowska Oliwia i Momprive Nina

Osowa / Gdynia

21

Szwajkiewicz Lidia

Gdynia

22

Rozenko Wiktoria

Gdynia

23

Leszczyńska Kinga

Gdynia

24

Dramczyk Zuzanna

Gdynia

25

Adamczyk Gabriela

Bojano

26

Wieczorek Wiktoria

Gdynia

27

Tybuś Angelika

Gdynia

28

Napierała Paulina

Gdynia

29

Dąbrowski Dawid

Działdowo

30

Kordowska Adrianna

Gdańsk

 

12:45 – 13:45

 

31

Martuszewska Wiktoria i Papis Barbara

Koleczkowo

32

Romaszewska Maria

Godziszewo

33

Gizińska Wiktoria

Gdynia

34

Jackowska Nina

Gdynia

35

Szyller Maja

Gdynia

36

Rutkowska Małgorzata

Gdynia

37

Antończak Maciej

Gdynia

38

Oleszczak Zuzanna

Gdańsk

39

Czapp Hanna

Gdynia

40

Jaroń Martyna

Gdynia

41

Paluch Wiktoria

Gdańsk

42

Kowalkowska Hanna

Gdynia

43

Wasilewska Zuzanna

Gdynia

44

Pilanowska Magdalena i Czapp Hanna

Gdynia

45

Piktel Milena

Hel

 

13:45 – 14:30

 

46

Panek Zofia

Gdynia

47

Franiak Beata

Rumia

48

Matla Aleksandra i Minkiewicz Urszula

Gdynia

49

Papiewska Zuzanna

Gdynia

50

Truszczyńska Karina

Lniska

51

Król Dominik

Mikołajki Pomorskie

52

Tusiewicz Alicja

Gdynia

53

Borys Gabriela i Polańska Zuzanna

Gdynia / Pogórze

54

Polańska Zuzanna

Pogórze

 

 

KATEGORIA 14 - 16

 

MINI GDYNIA OPEN

Środa 28.02.2018 15:00 – 16:00

 

lp

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

Mikulska Magdalena

Pogórze

2

Rydzyńska Amelia i Gabriela Borys

Gdynia

3

Borys Barbara

Gdynia

4

Skwierawska Julia

Gdańsk

5

Szczepkowska Paula

Gdynia

6

Kalkowska Marta

 Gdynia

7

Ryszewska Patrycja

Gdańsk

8

Romanowska Julia

Rumia

9

Wieczorek Julia

Gdynia

10

Krysa Zuzanna i Kononowicz Paulina

Człuchów

11

Sikora Natalia

Gdynia

12

Gruchała Marcelina

Gdynia

13

Szkukała Apolonia

Gdynia

14

Mocarska Małgorzata

Banino

15

Kulka Mila i Gruchała Marcelina

Gdynia

 

16:00 – 17:15

 

16

Pachowicz Julia

Gdynia

17

Popek Dominika

Gdynia

18

Sporek Alicja

Gdynia

19

Besler Alicja

Gdynia

20

Oskarbska Julia

Gdańsk

21

Hyży Marta

Gdynia

22

Doczik Aleksandra

Banino

23

Nowak Piotr

Bojano

24

Durkieiwcz Natalia

Żukowo

25

Kazana Julia

Żukowo

26

Piktel Julia

Hel

27

Dębska Ida

Gdynia

28

Początek Zuzanna

Kraków

29

Wacławek Nadia

Gdynia

30

Rogowski Kamil

Gdynia

31

Cichewicz Wiktoria

Gdynia

32

Rogowski Kamil i Rogacka Alicja

Gdynia

33

Rydzyńska Amelia

Gdynia

34

Rydzyńska Amelia i Popek Dominika

Gdynia

 

 

 

 

MINI GDYNIA OPEN

Czwartek 01.03.2018

(Sala audytoryjna PPNT)

15:00

Próba koncertu Galowego (Wszyscy uczestnicy festiwalu)

17:00

Koncert Galowy


Program Gdynia OPEN 2017

Program Gdynia Open 2017

* please find the english version below

14.06.2017 r. Przyjazd uczestników

Zakwaterowanie uczestników w Zespole szkół nr 14 w Gdyni przy ulicy Nagietkowej 73 od godziny 19:00 (wykwaterowanie 18.06.2017 do godziny 09:00 )

 

15.06.2017 r. Centrum Konferencyjne PPNT (bud. III) Al. Zwycięstwa 96/98

  • Rejestracja uczestników festiwalu od godziny 11:00
  • Godzina 12:00 Uroczyste rozpoczęcie Gdynia Open 2017 (sala audytoryjna)
  • Godzina 12:10 – 17:00 Przesłuchania konkursowe- kategoria 14- 16 lat (soliści i duety) (sala audytoryjna)

 

16.06.2017 r. Centrum Konferencyjne PPNT (bud. III) Al. Zwycięstwa 96/98

  • Godzina 10:00 – 14:40  Przesłuchania konkursowe - kategoria 11- 13 lat (soliści i duety) (sala audytoryjna)
     
  • Godzina 10:00 – 17:00  Przesłuchania konkursowe- kategoria do 10 lat (soliści i duety) (sala kinowa)
     
  • Godzina 15:30 – 19:00  Przesłuchania konkursowe- kategoria 17- 25 lat (soliści i duety) (sala audytoryjna)

 

 

17.06.2017 r. Centrum Konferencyjne PPNT (bud. III) Al. Zwycięstwa 96/98

  • Godzina 10.00 – 11.00 Przesłuchania konkursowe – kategoria zespoły wokalne do 12 lat
  •  
    Godzina 11.00 – 12.30 Przesłuchania konkursowe – kategoria zespoły wokalne 13-16 lat
  •  
    Godzina 12.30 – 13.00 Przesłuchania konkursowe – kategoria zespoły wokalne 17-25 lat

 Wszystkie przesłuchania tego dnia odbywają się w sali audytoryjnej Centrum Konferencyjnego PPNT w Gdyni

 

18.06.2017 r. – Muszla Koncertowa, Gdynia Plac Grunwaldzki 1 

- Godzina 10.00 –  11.15 próba Koncertu Galowego

- Godzina 12.00  – 15.00 Koncert Galowy Gdynia Open 2017

 

Harmonogram warsztatów zostanie podany w późniejszym terminie

 

Gdynia Open 2017 Program

 

Wednesday – June 14, 2017

Accommodation

19:00 – CHECK-IN of the F estival guests at the primary school and gymnasium no 14 in Gdynia (Nagietkowa street 73)

9:00, June 18 – CHECK-OUT

 

Thursday – June 15, 2017

Conference Centre PPNT (building III), Zwycięstwa street 96/98

  • 11:00 – registration  
  • 12:00 – (auditorium hall) The opening of the Gdynia Open 2017
  • 12:10 – 17:00 (auditorium hall) auditions for participants age 14- 16 (soloists and duets)  

 

Friday – June 16, 2017

Conference Centre PPNT (building III), Zwycięstwa street 96/98

  • 10:00 – 14:40 (auditorium hall) auditions of participants age 11-13 (soloists and duets)
  • 10:00 – 17:00 (cinema hall) auditions of participants up to 10 years old (soloists and duets)
  • 15:30 – 19:00 (auditorium hall) auditions of participants age 17-25 (soloists and duets)

 

Saturday – June 17, 2017

Conference Centre PPNT (building III), Zwycięstwa street 96/98, auditorium hall

  • 10.00 – 11.00 auditions for vocal groups age up to 12
  • 11.00 – 12.30 auditions for vocal groups age 13-16
  • 12.30 – 13.00 auditions for vocal groups age 17-25

 

Sunday – June 18, 2017 – Bandshell, Gdynia Plac Grunwaldzki 1 

- 10.00 –  11.15 rehearsal for the Gala Concert

- 12.00  – 15.00 Gala Concert Gdynia Open 2017

 

 

 

The timetable for workshops will be announced soon.


Regulamin Mini Gdynia OPEN

Regulamin Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Mini Gdynia OPEN

12-14.03.2019

1. Organizator:

Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Mini Gdynia OPEN” organizowany jest przez Laboratorium Innowacji Społecznych i Młodzieżowy Dom Kultury, we współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Gdyni.

2. Cel:

Konkurs Mini Gdynia OPEN 2019 realizowany jest w celu wspierania młodych talentów wokalnych, a także promowania aktywności młodzieżowej z Gdyni i całego województwa pomorskiego.

3. Miejsce i czas trwania:

  1. Konkurs odbywać się będzie w dniach 12-14.03.2019 roku.
  2. Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniach 12 i 13 marca 2019 roku w Sali Kinowej Centrum Konferencyjnego Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia, budynek III.
  3. Koncert laureatów konkursu Mini Gdynia Open odbędzie się 14 marca 2019 roku w Sali Audytoryjnej Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia, budynek III.
  4. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany miejsca realizacji przesłuchań i koncertu finałowego konkursu.

4. Warunki udziału w Mini Gdynia OPEN 2019:

  1. Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie uczestnika/ków Festiwalu poprzez prawidłowe wypełnienie „Formularza zgłoszeniowego”, znajdującego się na stronie www.gdyniaopen.pl  w terminie od dnia 28.01.2019 – 28.02.2019. Elementem wypełniania formularza zgłoszeniowego jest przesłanie podkładu wykonywanego utworu. Szczegółowych informacji na temat festiwalu udziela Magda Wierzcholska, telefon: mail: 512 496 277, minigdyniaopen@mdk.gdynia.pl
  2. Przesłanie formularza rejestracji wskazanego w pkt. 4.1 jest równoznaczne z akceptacją treści niniejszego Regulaminu.
  3. Lista osób zakwalifikowanych do konkursu zostanie udostępniona na stronie www.gdyniaopen.pl do dnia 4.03.2019 roku.
  4. Uczestnik ma obowiązek uiszczenia opłaty wpisowej w wysokości 35 zł za każdą prezentację (każdy pojedynczy występ). Opłatę na poczet akredytacji należy wpłacić na konto Młodzieżowego Domu Kultury, na rachunek banku PKO BP. Nr rachunku: 46 1440 1026 0000 0000 1253 0625 w tytule Mini Open oraz imię i nazwisko uczestnika, a w przypadku duetów imiona i nazwiska obu występujących osób. Wpłaty przyjmowane są do dnia 8.03.2019 (liczy się data wpływu na rachunek bankowy). Po dokonaniu wpłaty prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres mailowy minigdyniaopen@mdk.gdynia.pl. Brak uiszczenia opłaty w ww. terminie skutkować będzie dyskwalifikacją uczestnika.
  5. Każdy uczestnik ma obowiązek przekazania organizatorowi, najpóźniej w dniu przyjazdu na konkurs, oryginału wypełnionej, wydrukowanej i podpisanej przez rodziców lub opiekunów prawnych „Karty uczestnika” – karta możliwa jest do wygenerowania w trakcie wypełniania formularza online.
  6. Brak, nieprawidłowe wypełnienie lub przedłożenie kopii „Karty uczestnika” skutkować będzie dyskwalifikacją uczestnika.

5. Uczestnicy:

  1. W konkursie Mini Gdynia Open mogą wziąć udział dzieci i młodzież, którzy nie ukończyli 20 roku życia.
  2. Repertuar obejmuje jedną piosenkę dostosowaną do wieku i możliwości wokalnych uczestnika (język dowolny).
  3. W konkursie Mini Gdynia OPEN mogą wziąć udział dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych, śpiewający solo lub w duecie.
  4. Solistom i duetom może towarzyszyć sekcja wokalna do 6 osób włącznie. Wiek osób wchodzących w skład sekcji wokalnych, nie ma wpływu na zakwalifikowanie uczestników do kategorii wiekowej.
  5. Uczestnicy prezentować się będą w czterech kategoriach wiekowych  (decyduje rok urodzenia uczestników): do 6 lat, 7-10 lat, 11-13 lat, 14-16 lat, 17-20 lat.
  6. W przypadku duetu o przydzieleniu do kategorii wiekowej decyduje wiek starszego z uczestników.
  7. Uczestnicy oraz opiekunowie winni posiadać aktualny dokument tożsamości.

6. Przebieg Konkursu:

  1. Podczas konkursu Mini Gdynia OPEN każdy z uczestników wykona 1 utwór w dowolnym języku, którego długość nie może przekraczać czasu 4 minut i 30 sekund.
  2. Każdy uczestnik konkursu zobowiązany jest do przygotowania półplaybacku wykonywanego utworu oraz załączenia do formularza zgłoszeniowego. Nie dopuszcza się zmiany repertuaru po zakwalifikowaniu uczestnika lub duetów do udziału w konkursie.
  3. Występy uczestników konkursu oceniane będą przez jury złożone z jurorów wybranych przez Organizatora. Decyzje jurorów będą oparte na ich wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościach oraz zgodne z Regulaminem Prac Jury. Decyzje jurorów są ostateczne i niepodważalne.
  4. Jury, ocenia występy uczestników konkursu pod względem:
  • walorów głosowych; 
  • doboru repertuaru dostosowanego do wieku;
  • interpretacji utworu
  • muzykalności;
  • wyczucia rytmu;
  • ogólnego wyrazu artystycznego.
  1. Każdy wykonawca będzie miał możliwość uczestniczenia w warsztatach integracyjno-wokalnych, które odbędą się w ramach festiwalu.

7. Nagrody:

  1. Najlepsi wykonawcy z każdej kategorii otrzymają nominację do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Gdynia OPEN 2019. Festiwal organizowany jest przez Laboratorium Innowacji Społecznych i Młodzieżowy Dom Kultury, we współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Gdyni.
  2. O liczbie przyznanych nominacji decyduje jury.
  3. Uczestnicy konkursu Mini Gdynia OPEN zostaną również nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami.

8. Obowiązujące zasady:

  1. Organizator nie pokrywa kosztów podróży i wyżywienia.
  2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany planu konkursu oraz regulaminu oraz zmiany zasad prowadzenia bez podawania przyczyn.
  3. Instytucje lub osoby delegujące uczestników zobowiązane są do ubezpieczenia każdego delegowanego uczestnika na czas podróży i pobytu na Festiwalu.
  4. Organizator zastrzega, że uczestnicy konkursu zobowiązani są do wykorzystywania utworów, artystycznych wykonań i fonogramów z poszanowaniem praw autorskich lub pokrewnych ich twórców, artystów wykonawców oraz producentów.
  5. Sprawy nieujęte w regulaminie rozstrzyga Organizator w porozumieniu z członkami Jury.
  6. Organizator zastrzega, że odpowiedzialność za uczestników podczas konkursu ponoszą opiekunowie. Każda instytucja lub osoba delegująca uczestników winna zapewnić odpowiednią liczbę opiekunów zgodną z obowiązującymi przepisami.
  7. Organizator informuje, że impreza będzie utrwalana, a następnie promowana wszelkimi znanymi metodami, w tym rejestrowana w formacie DVD, a także poprzez kanały internetowe i telewizyjne. W związku z powyższym, rejestracja uczestnika do udziału w konkursie jest jednoznaczna z wyrażeniem zgody na nieodpłatne wykorzystanie przez Laboratorium Innowacji Społecznych i Młodzieżowy Dom Kultury wizerunku uczestnika, w tym na obrót egzemplarzami, na których utrwalono ten wizerunek oraz na zwielokrotnianie wizerunku wszelkimi dostępnymi aktualnie technikami i metodami. Rozpowszechnianie oraz publikowanie, także wraz z wizerunkami innych osób utrwalonymi w trakcie konkurs, w materiałach służących popularyzacji i promocji działań na rzecz młodzieży w zakresie rozpowszechniania wizerunku w: mediach elektronicznych, w szczególności na stronach internetowych; prasie; broszurach, ulotkach, gazetkach oraz innych mediach i telewizji, na czas nieokreślony.
  8. Wszyscy uczestnicy biorą udział w konkursie na własną odpowiedzialność.
  9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody materialne oraz wyrządzone wobec osób trzecich przez uczestników podczas konkursu.
  10. Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy do Organizatora.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych/ danych osobowych mojego dziecka i oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a o tym, że:

1.  Administratorem danych osobowych jest Laboratorium Innowacji Społecznych z siedzibą w Gdyni (81-346) przy ul. Żeromskiego 31, tel. 58 727 39 00, mail: sekretariat@lis.gdynia.pl.

2.  Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod numerem 58 727 39 02, mail: p.wyszomirski@lis.gdynia.pl

3.  Moje dane osobowe / dane osobowe mojego dziecka będą przetwarzane w celu realizacji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Mini Gdynia OPEN” oraz archiwizacji dokumentów na podstawie art. 6 ust. 1, pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – Dz.U.UE.L 2016.119.

4.  Przysługuje mi prawo do dostępu, sprostowania swoich danych osobowych / danych osobowych mojego dziecka, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawo do cofnięcia każdej wyrażonej zgody w każdym czasie z zastrzeżeniem, że cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

5.  Przysługuje mi prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, zajmującego się ochroną danych osobowych, w sytuacji uznania, że dane przetwarzane są niezgodnie z przepisami prawa.

6.  Okres przetwarzania moich danych osobowych / danych osobowych mojego dziecka przez Administratora wynika z Instrukcji Kancelaryjnej i wynosi 10 lat.

7.  Moje dane osobowe / dane osobowe mojego dziecka mogą być udostępnione innym podmiotom na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom, z którymi Administrator zawarł umowy o powierzeniu danych osobowych.

8.  Moje dane osobowe / dane osobowe mojego dziecka nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji oraz profilowaniu a także nie będą przekazywane do państwa trzeciego i/lub organizacji międzynarodowej.

9.  Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Mini Gdynia OPEN”.


Zgłoszenia

Zgłoszenia na Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Mini Gdynia OPEN 2019, który odbędzie się w dniach 12-14.03.2019 można dokonywać do 28.02.2019 (do godziny 16.00). W razie pytań lub problemów z formularzem prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: KONTAKT. Lista osób zakwalifikowanych do udziału w Festiwalu zostanie opublikowana na stronie w zakładce UCZESTNICY do dnia 4.03.2019. Zgłoszeń mogą dokonywać wyłącznie osoby pełnoletnie (w imieniu młodzieży rodzice/opiekunowie). 

Zapraszamy do udziału!

 


Uczestnicy Mini Gdynia Open 2019

LISTA UCZESTNIKóW MINI GDYNIA OPEN 2019

 

 

KATEGORIA DO LAT 6

 

 

 

  • 101- Julia Zelga
  • 102- Aleksandra Bartol
  • 103- Kalina Wirkus,
  • 104- Łucja Arendt
  • 105- Zofia Kacprzycka,
  • 106- Lena Okroj
  • 107 -Jan Szmagliński
  • 108- Duet Zofia i Jan Iwanowscy
  • 109- Duet Zuzanna Cywińska, Sandra Smyk
  • 110- Jan Madany

 

 

 

KATEGORIA 7-10LAT

 

 

 

  • 201- Alicja Majewska
  • 202- Marcelina Zacharska
  • 203- Weronika Filipowicz
  • 204- Klara Mikulska
  • 205- Laura Boguska
  • 206- Maja Ceglarz
  • 207- Ola Wróblewska
  • 208- Piotr Filar
  • 209- Amelia Auguścińska
  • 210- Maja Rybska
  • 211- Amelia Lewandowska
  • 212- Liliana Kramkowska
  • 213- Julia Zakrzewska
  • 214- Duet Adrian Potrykus i Kacper Langa
  • 215- Wiktoria Doliwa
  • 216- Małgorzata Piórkowska
  • 217- Adam Kordowski
  • 218- Samira Gołąbek
  • 219- Mariia Solodka
  • 220- Jadwiga Narkowicz
  • 221- Konrad Martuszewski
  • 222- Hanna Pliszka
  • 223- Otylia Osińska
  • 224- Sara Sowińska
  • 225- Adela Szmaglińska
  • 226- Julia Pluto Prondzinska
  • 227- Zofia Komendecka
  • 228- Lena Maczuga
  • 229- Konstanty Bagiński
  • 230- Paweł Lubicki
  • 231- Pola Litwic
  • 232- Zoja Syguda
  • 233- Duet Antonina i Ewa Opatowicz
  • 234- Wiktoria Gawlik
  • 235- Zosia Skrzypkowska
  • 236- Iga Biełuszko
  • 237- Sonia Bujny
  • 238- Lena Kurecka
  • 239- Oliwia Lesiewicz
  • 240- Joanna Goran
  • 241- Agata Strudzińska
  • 242- Inka Kempka
  • 243- Łucja Ostrowska
  • 244- Małgorzata Walczuk
  • 245- Duet Weronika Bielicka i Wiktoria Plichta
  • 246- Karolina Tomala
  • 247- Nina Michałowska
  • 248- Maria Paschke
  • 249- Konrad Repiński
  • 250- Matylda Mańska
  • 251- Dagmara Kędzia
  • 252- Wiktoria Plichta
  • 253- Victoria Konys
  • 254- Maja Jankowska
  • 255- Zofia Tartas
  • 256-Adam Grzymkowski

 

 

 

KATEGORIA 11-13 LAT

 

 

 

  • 301- Andrzej Boguszewski,
  • 302- Antonina Rogocz
  • 303- Mikołaj Drażba
  • 304- Natalia Falkowska
  • 305- Magdalena Pilanowska
  • 306- Zofia Sławińska
  • 307- Swietłana Bogucka
  • 308- Malwina Ślusarczyk
  • 309- Zuzanna Papiewska
  • 310- Paulina Makowska
  • 311- Amelia Krysz
  • 312- Karolina Maćkiewicz
  • 313- Julia Nowicka
  • 314- Amelia Rumińska
  • 315- Zuzanna Wasilewska
  • 316- Liliana Ukleja,
  • 317- Amelia Witen, Stanisław Milczek
  • 318- Amelia Witen
  • 319- Małgorzata Rutkowska
  • 320- Marika Brdękiewicz
  • 321- Laura Iwanicka
  • 322- Zofia Rafalska
  • 323- Nela Doliwa
  • 324- GabrielaBorys
  • 325- Tomasz Remlajn
  • 326- Maria Bober
  • 327- Lena Gryczewska
  • 328- Agnieszka Andryk
  • 329- Stanisław Milczek
  • 330- Wiktoria Paluch
  • 331- Hanna Kowalkowska
  • 332- Marta Zmitrowicz
  • 333- Julia Grucza
  • 334- Nina Szczerba
  • 335- Kinga Leszczyńska
  • 336- Hanna Czapp
  • 337- Róża Sawicz
  • 338- Zofia Maciejewska
  • 339- Maria Romaszewska
  • 340- Szymon Lubicki
  • 341- Wiktoria Gizińska
  • 342- Maja Mierzejewska
  • 343- Zofia Gliwińska
  • 344- Karina Gęsicka
  • 345- Anastazja Tracz
  • 346- Lena Leszewicz
  • 347- Anna Jastrzębska
  • 348- Duet Kinga Kłosowska i Dominik Król
  • 349- Weronika Ziemlewska
  • 350- Martyna Bąkowska
  • 351- Amelia Dziurdziewicz
  • 352- Dominika Kuciaba
  • 353- Julianna Hewelt
  • 354- Lena Niedźwiecka
  • 355- Jakub Dunia
  • 356- Weronika Sztandera
  • 357- Kinga Kłosowska
  • 358- Dominik Król
  • 359- Maja Szyller
  • 360- Wiktoria Mateusiak
  • 361- Michalina Tomaszewska
  • 362- Krzysztof Czapp
  • 363- Maja Budniewska
  • 364- Michał Policht
  • 365- Weronika Repińska
  • 366- Laura Smolnicka
  • 367- Aleksandra Pozorska
  • 368- Duet Róża Sawicz i Szymon Lubicki
  • 369- Antonina Plichta
  • 370- Karina Truszczyńska
  • 371- Sandra Borzeszkowska
  • 372- Wiktoria Gizińska,Maja Szyller

 

 

 

KATEGORIA 14-16 LAT

 

 

 

  • 402- Maciej Antończak
  • 403- Maja Werczyńska
  • 404- Paula Szczepkowska
  • 405- Amelia Durka
  • 406- Agnieszka Klawa
  • 407- Mateusz Czapp
  • 408- Paulina Napierała
  • 409- Hanna Piotrowska
  • 410- Julianna Radtke
  • 411- Michał Zabrocki
  • 412- Dominika Kuryłowicz
  • 413- Radosław Jurkiewicz
  • 414- Klaudia Olejnik
  • 415- Anna Wolna
  • 416- Łucja Andrearczyk
  • 417- Zuzanna Polańska
  • 418- Adrianna Kordowska
  • 419- Duet: Julia Laskowska i Patrycja Ruszkowska
  • 420- Julia Skwierawska
  • 421- Agnieszka Reda
  • 422- Iga Pniewska
  • 423- Zuzanna Dramczyk
  • 424- Dominika Popek
  • 425- Marta Jester
  • 426- Małgorzata Sztandera
  • 427- Wiktoria Wieczorek
  • 428- Aleksandra Borzyszkowska
  • 429- Piotr Nowak,
  • 430- Alicja Gęba
  • 431- Zuzanna Stachurska
  • 432- Apolonia Szukała
  • 433- Marcelina Gruchała
  • 434- Julia Oskarbska
  • 435-Wiktoria Rozenko
  • 436- Duet: Joanna Grodziewicz i Karolina Sowińska
  • 437- Barbara Borys
  • 438- Adam Gołaszewski
  • 439- Aleksandra Biłanicz
  • 440- Amelia Rydzyńska
  • 441- Wiktoria Tomczyk
  • 442- Daria Gliniecka
  • 443- Julia Mierzwa
  • 444- Magdalena Guzek,
  • 445- Duet: Martyna Bajerska i Michał Tranowski
  • 446- Julia Romanowska
  • 447- Duet: Zuzanna Orlikowska i Lena Łęcka

 

 

 

KATEGORIA 17-20LAT

 

 

 

  • 501-Emilia Warmińska
  • 502- Jakub Gad
  • 503- Julia Stężewska
  • 504-Duet Kinga Włodarkiewicz i Szymon Reszka
  • 505- Kinga Włodarkiewicz
  • 506- Szymon Reszka
  • 507- Monika Michalska
  • 508- Natalia Szczybelska
  • 509- Magdalena Mikulska
  • 510- Zuzanna Rejment
  • 511- Paulina Maj
  • 512-Duet Zofia Sławińska i Krzysztof Lorek
  • 513- Kacper Maksymiuk
  • 514- Tsiura Olha
  • 515- Duet Kacper Maksymiuk i Adrian Gajzler
  • 516- Paulina Ożóg
  • 517- Natalia Sikora
  • 518- Marta Hyży
  • 519- Łukasz Papis
  • 520- Pola Dzięgiel
  • 521- Marta Orlich
  • 522- Anna Maze
  • 523- Alicja Besler
  • 524- Aleksandra Będzińska
  • 525- Agata Mierzwa
  • 526- Zuzanna Ślusarz
  • 527- Alicja Sporek, Natalia Sikora
  • 528- Zuzanna Winter
  • 529- Alicja Sporek
  • 530- Duet:Krzysztof Plaskaty i Zuzanna Abucewicz

 


Uczestnicy Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia OPEN 2018

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia Open 2018. 

Please find below the list of all the participants qualified for International Children’s and Youth Song Festival Gdynia OPEN 2018.

 
 
Kategoria: soliści i duety do 10 lat
 
1. Liliana Kramkowska Gdynia
2. Andrzej Boguszewski Gdańsk
3. Gabrysia Zalewska Warszawa
4. Nadia Kurcab Bielawa
5. Karolina Draszkiewicz Bielawa
6. Honorata Burczak Bielawa
7. Milena Kacprowicz Bielawa
8. Lena Kapusta Bielawa
9. Emilia Szcześniak Łóków
10. Matylda Wiszniewska Suwałki
11. Julia Bigielis Suwałki
12. Weronika Żuk Świecie
13. Oliwia Cwalina Świecie
14. Pola Solarczyk Kraków
15. Marysia Kurzydlak Gorzkowice
16. Przemek Zielonka Majka Gdynia
17. Adam Kordowski Gdańsk
18. Wiktoria Martuszewska Gdynia
19. Maja Ceglarz i Aleksandra Wróblewska Gdynia
20. Katarzyna Lach Drzewica
21. Maja Ceglarz  Gdynia
22. Hanna Pliszka Malbork
23. Wiktoria Kowalska Chwaszczyno
24. Aleksandra Wróblewska Gdynia
25. Otylia Osińska Malbork
26. Aurelia Klass Choceń
27. Wiktoria Plichta Rębiechowo
28. Szymon Lubicki Gdynia
29. Alicja Dobrzyńska Sztum
30. Victoria Konys Gdynia
31. Zuzanna Talkowska Komorniki
32. Korneliusz Łakomy Lublin
33. Anna Steiniger Sztum
34. Lena Niedźwiecka Malbork
35. Nikola Fiedor Elbląg
36. Gabriela Piotrowska Elbląg
37. Alicja Majewska Gdynia
38. Anna Gautadottir Elbląg
39. Natalia Wagasewicz Elbląg
40. Dawid Szmukała Kielno
41. Tytus Majewski Warszawa
42. Róża Sawicz Gdynia
43. Dominik Rajman Poznań
44. Antoni Fijałkowski Nowe Miasto Lubawskie
45. Gabrysia Marszał Poznań
46. Kamil Marszal Poznań
47. Jagoda Prokop Kurzętnik
48. Duet: Zuzanna Wadecka i Nel Cyps Warszawa
49. Zuzanna Aleksandrowicz Grudziądz
50. Zofia Sendzikowska Marzęcice
51. Klaudia Heidek Grudziądz
52. Łukasz Kalinowski Grudziądz
53. Julia Kłoskowska Nowe Miasto Lubawskie
54. Maja Wieczorek Gdynia
55. Blanka Małolepsza Konin
56. Katarzyna Werner Grudziądz
57. Marta Fibakiewicz Konin
58. Zuzanna Wadecka    Warszawa
59. Nel Cyps Warszawa
60. Konstanty Bagiński Gdynia
61. Magdalena Pilanowska Gdynia
62. Lena Karaś Grudziądz-Węgrowo
63. Dominika Mijalska Konin
64. Antonina Kurnik Grudziądz
65. Kornelia Pawłowicz Konin
66. Natalia Pietrzak Grudziądz- Węgrowo
67. Patrycja Puszkarska Grudziądz-Węgrowo
68. Kalina Kolasa Konin
69. Alicja Tadajewska Grudziądz-Węgrowo
70. Anna Tadajewska Grudziądz- Węgrowo
71. Maja Pietrzak Konin
72. Maja Zdrojewska Grudziądz-Węgrowo
73. Jerzy Wawrzyniak Gdynia
74. Helenka Frysiak Konin
75. Szymon Łuczak Konin
76. Antonina Opatowicz Gdynia
77. Hania Frysiak Konin
78. Zoja Syguda Koleczkowo
79. Rozalia Kamińska Gdynia
80. Małgorzata Wierzbowska Łódź
81. Duet: Joanna Goran i Maria Matla Gdynia
82. Zofia Tartas Reda
 
Kategoria: soliści i duety 11- 13 lat
 
1. Karina Skwarczyńska Porąbka
2. Patrycja Sinicka Sosnowiec
3. Jagoda Rataj Katowice
4. Nela Zawadzka Węgrów
5. Amelia Dziarmaga Bielawa
6. Gabriela Łukasik Łuków
7. Gabriela Borys Gdynia
8. Kacper Karol Kujawski Szczecin
9. Marcelina Litwin Warszawa
10. Natalia Asman Odrowąż
11. Zuzanna Dudek Warszawa
12. Emilia Sentkowska Warszawa
13. Antonina Milczek Gdynia
14. Julia Stasinowska Włocławek
15. Martyna Maciąg Złocieniec
16. Maja Kałęka Suwałki
17. Sebastian Walento Suwałki
18. Duet: Julia Bigielis i Sebastian Walento Suwałki
19. Gabriela Łazarska Suwałki
20. Axel Drop Inowrocław
21. Ewelina Kołtuńska Świecie
22. Hanna Solarczyk Kraków
23. Wiktoria Potrykus Chwaszczyno
24. Kinga Kłosowska Mikołajki Pomorskie
25. Roksana Nowokuńska Wałcz
26. Lena Tuźnik Starachowice
27. Zuzanna Szlachetka Kraków
28. Antoni Karaś Warszawa
29. Wiktoria Tomaszewska Konin
30. Wiktoria Muszyńska Leszno
31. Michał Policht Żółwin
32. Amelia Chodoła Białobrzegi
33. Zofia Tyma Wałcz
34. Maryna Frańczak Kalisz Pomorski
35. Magdalena Brożek Wałcz
36. Liliana Grzesiak Piła
37. Adrianna Kordowska Gdańsk
38. Filip Sznura Kórnik
39. Dominik Król Sztum
40. Lidia Szwajkiewicz Gdynia
41. Gabriela Grzyb Ostrów Wielkopolski
42. Basia Papis Koleczkowo
43. Duet: Barbara Papis i Wiktoria Kowalska Koleczkowo/Chwaszczyno
44. Oliwia Felenczak Sztum
45. Duet: Gabriela Borys i Zuzanna Polańska Gdynia/Suchy Dwór
46. Maria Romaszewska Godziszewo
47. Julia Rączka Bielsko-Biała
48. Zuzanna Oleszczak Gdańsk
49. Dominika Kuciaba Gdynia
50. Duet: Adam Kordowski i Adrianna Kordowska Gdańsk
51. Mateusz Łakomy Lublin
52. Paulina Napierała Gdynia
53. Zuzanna Rajman Poznań
54. Julia Belter Poznań
55. Daria Komoń Elbląg
56. Zofia Lubowiecka Sztum
57. Gabriela Szewczyk Warszawa
58. Wiktoria Gizińska Gdynia
59. Nicola Szymańska Konin
60. Oliwia Pałasz Konin
61. Wiktoria Rozenko Gdynia
62. Maciej Antończak Gdynia
63. Wiktoria Wieczorek Gdynia
64. Laura Dorau Grudziądz-Węgrowo
65. Zuzanna Feldman Grudziądz-Węgrowo
66. Kaja Gburczyk Grudziądz-Węgrowo
67. Julia Panter Grudziądz-Węgrowo
68. Anna Danieluk Warszawa
69. Aniela Nowacka Warszawa
70. Sonja Sadowska Warszawa
71. Amelia Jaworowska Ozorków
72. Agnieszka Tusk Banino
73. Anastazja Adaszak Stare Miasto
74. Barbara Cyganek Aleksandrów łódzki
75. Julia Tłuczkiewicz Ostrowiec Świętokrzyski
76. Sandra Borzeszkowska Sztum
77. Maja Czerwińska Gdańsk
78. Zuzanna Polańska Suchy Dwór
79. Kalina Kortas Tczew
80. Wiktoria Szydłowska Starachowice
81. Oliwia Bukowska Gdańsk
82. Mateusz Czapp Gdańsk
 

Kategoria: soliści i duety 14-16 lat

1. Daria Skwarczyńska Porąbka
2. Daria Fleśman Konin
3. Paulina Cholewa Chojna
4. Michał Kusowski Bielawa
5. Tomasz Krzyżak Bielawa
6. Agata Tejman Bielawa
7. Julia Wojciechowska Bielawa
8. Julia Kołodziejczak Czarnków
9. Duet: Gabriela Borys i Amelia Rydzyńska Gdynia
10. Arek Płonczyński Poznań
11. Magdalena Siekierzyńska Warszawa
12. Sara Lewandowska Warszawa
13. Martyna Bartosewicz Chojna
14. Damian Śliwiński Łomża
15. Wiktoria Zwolińska Kraków
16. Natalia Kawszyn Płock
17. Emilia Andrzejewska Stare Miasto
18. Alicja Deicka Lubień Kujawski
19. Natalia Ambrosiewicz Suwałki
20. Zuzanna Łazarska Suwałki
21. Jakub Walendykiewicz Suwałki
22. Duet: Jakub Walendykiewicz i Zuzanna Łazarska Suwałki
23. Zuzanna Początek Kraków
24. Agata Radek Aleksandrów Łódzki
25. Wiktoria Gawron Tarnowo Podgórne/ Poznań
26. Julia Jarząbek Nowy Targ
27. Oliwia Stanisławska Konin
28. Julia Ławniczek Wałcz
29. Julia Nowosad Wałcz
30. Natalia Sikora Gdynia
31. Mateusz Golicki Grabów nad Prosną
32. Norbert Kuświk Borki Lipkowskie
33. Aleksandra Mantaj Trzcianka
34. Jagoda Beksiak Kraśnik
35. Estera Kmiecik Łódź
36. Marta Hyży Gdynia
37. Wiktoria Krakowska Konin
38. Martyna Zygadło Woźniki
39. Julia Biłek Czeladź
40. Julia Romanowska Rumia
41. Julia Chmielarska Kraśnik
42. Aleksandra Pilarska Wejherowo
43. Piotr Nowak Gdynia
44. Duet: Arek Płonczyński i Jakub Rajman Poznań
45. Jakub Rajman Poznań
46. Michalina Józefowicz Elbląg
47. Klara Kwiecień Elbląg
48. Martyna Moczyńska Konin
49. Julia Nykiś Pabianice
50. Tatiana Siwicka Świecie
51. Alicja Armata Warszawa
52. Natalia Pawlikowska Warszawa
53. Maja Nowicka Warszawa
54. Duet: Alicja Armata i Natalia Pawlikowska Warszawa
55. Amelia Zduńczyk Warszawa
56. Anna Kugel Warszawa
57. Anna Kowalewska Kutno
58. Zuzanna Meyer Warszawa
59. Iga Brzezińska Konin
60. Natalia Arendt Grudziądz
61. Marek Błędowski Grudziądz
62. Julia Bojur Warszawa
63. Mateusz Kalinowski Grudziądz
64. Laura Truszczyńska Kurzętnik
65. Bernard Lewandowski Warszawa
66. Maksymilian Skawiński Gdynia
67. Alicja Sporek Gdynia
68. Julia Słonecka Warszawa
69. Wiktoria Prajzner Ostrów Wielkopolski
70. Julia Jasińska Malbork
71. Gabriela Kurzac Warszawa
72. Agata Daniłowicz Wasiłków
73. Dominika Demska Grudziądz
74. Amelia Rydzyńska Gdynia
75. Natalia Durkiewicz Żukowo
76. Karolina Szczurowska Skrzydlna
77. Zabrocki Miastko
78. Olga Jagieło Siedlce Pruszyn
79. Dominika Popek Gdynia
80. Kinga Czarnuch Łasin
81. Norbert Wronka Dębowa Łęka
82. Marta Miller Starachowice                                                                                                                                                         
83. Julia Dudek Starachowice                                                                   
 
Kategoria: soliści i duety (17-25 lat)
 
1. Aleksandra Wygocka Warszawa
2. Angelika Śpitalniak Pleszew
3. Jagoda Pogoda Bielawa
4. Andżelika Bobrowska Bielawa
5. Mateusz Pawłowski Świecie
6. Marta Goluch Kartuzy
7. Karina Opyrchał Niemcy
8. Kamil Kowalski Kraków
9. Wiktoria Chojcan Wrocław
10. Zuzanna Warsiewicz Suwałki
11. Mateusz Wierzbowski Warszawa
12. Aleksandra Idkowska Kórnik
13. Agata Ewa Mociak Białystok
14. Krzysztof Miętkiewicz Konin
15. Anna Gramsz Poznań
16. Marta Gramsz Poznań
17. Julia Szczepaniak Poznań
18. Zuzanna Maruda Wałcz
19. Aleksandra Kołosowska Wałcz
20. Katarzyna Szwedzka Wałcz
21. Agata Krzyżaniak Wałcz
22. Julia Kukuć Poznań
23. Wojciech Wajc Nowe Miasto Lubawskie
24. Oliwia Lach Bielsko-Biała
25. Julia Górska Gdańsk
26. Martyna Tarasek Rojewo
27. Duet: Wiktoria Chojcan i Kacper Sikierka Wrocław/ Żmijgród
28. Duet: Sandra Elminowska i Martyna Jażdzewska Malbork
29. Sandra Elminowska Malbork
30. Kinga Bujak Gdynia
31. Jolanta Duda Nowy Staw
32. Andżelika Duczek Elbląg
33. Paulina Pirucka Konin
34. Krzysztof Dziardziel Konin
35. Klaudia Stelmasiak Borówiec
36. Alicja Śmielak Ożarów
37. Marta Okrój Rębiechowo
38. Paulina Mogielska Warszawa
39. Sylwia Tomczak Konin
40. Faina Razdolska Grudziądz
41. Monika Janicka Konin
42. Agata Misiak Grudziądz
43. Kacper Reder Grudziądz
44. Gabriela Bobrowska Konin
45. Jakub Maślak Gdańsk
46. Adam Prus Warszawa
47. Paweł Marchel Elbląg
48. Aleksandra Ronowska Grudziądz
49. Paulina Prychożdenko Gdynia
50. Duet: Karolina Pietrzykowska i Krzysztof Miętkiewicz Konin
51. Oliwia Woźniak Konin
52. Aleksandra Lewicka Kurzętnik
53. Sylwia Lewicka Kurzętnik
54. Paulina Kaźmierczak Stare Miasto
55. Katarzyna Byczkowska Kielnieńska Huta
56. Karolina Pietrzykowska      Konin
57. Waldemar Tykwa Golina
58. Agata Wawrzyniak Konin
59. Emilia Warmińska Gniewino
60. Kyrylo Kaplunowski Kijów-Ukraina
61. Szymon Grzybacz Kraków
62. Krystian Kubowicz Kraków
63. Kinga Hornik Gdańsk
64. Duet: Yuliia Holovatiuk i Anna Holovatiuk Ukraina- Czerkasy
65. Alan Wittbrodt Gdynia
66. Sara Lityńska Ciechocinek
67. Magdalena Stefanowska Wrocław
68. Duet: Krystian Max Kubowicz i Szymon Grzybacz Kraków
 

Zespoły wokalne: kategoria do 12 lat

1. KrzyKaśki Junior Wrocław
2. Małe Beciaki Suwałki
3. Jedyneczki Kętrzyn
4. Szalone Małolatki Elbląg
5. Szalone Małolaty Elbląg
6. HICIORKI Gdynia
7. Balbinki Malbork
8. Eski Floreski Sztum
9. Groszki Aleksandrów Łódzki
10. Fiołeczki Ukraina-Kijów
11. Bratki Ukraina- Czerkasy
12. Konwalie Ukraina- Czerkasy
13. Kropki Gdynia
 

Zespoły wokalne: kategoria 14-16 lat

1. Granda Gdynia
2. The Mints Warszawa
3. Beciaki Suwałki
4. Zespół wokalny Domino Kraków
5. FOUR M Drzewica
6. Szalone Elbląg
7. Szalone Małolaty Elbląg
8. ASMki Warszawa
9. Abrakadabra Kutno
10. Słoneczniki Ukraina-Czerkasy
11. Zespół Włóczykije gr Młodsza Kozy
12. Maki Ukraina-Czerkasy
13. Akolada Gdańsk

Zespoły wokalne: kategoria 17- 25 lat

1. KrzyKaśki Wrocław
2. Wydźwięk Warszawa
3. Tercet Warszawa
4. Fairy Tale Jasienica
5. Iluzja Poznań
6. Drops Wałcz
7. M.A.J.A. Poznań
8. Impresja Trzcianka
9. Szalone Elbląg
10. Wiercipięty Gdynia
11. ASMenki Warszawa
12. SIGAB Konin
13. Luz Gdynia
14. Zespół Włóczykije gr. Starsza Kozy
15. Balbiny Malbork
16. Balbiny Trio Malbork


Uczestnicy Mini Gdynia Open 2018

 Poniżej znajduje się lista uczestników konkursu Mini Gdynia Open 2018. Szczegółowy harmonogram przesłuchań podamy w dniu 22.02.

Przesłuchania wokalistów z kategorii do 6 lat, do 10 lat i 17-20 lat odbędą się w dniu 27.02 (wtorek).

Przesłuchania wokalistów z kategorii 11-13 lat oraz 14-16 lat w dniu 28.02 (środa).

Koncert galowy odbędzie się 1.03 (czwartek) o godzinie 17.00.

 

KATEGORIA do 6 lat

MINI GDYNIA OPEN

1             Wenta Wojciech i Feix Kalina - Gdynia

2             Ostrowska Lena - Świecie

3             Kramkowska Liliana - Gdynia

4             Sandach Zuzanna - Gdynia

5             Wawrzyniak Jerzy - Gdynia

6             Zielonka-Majka Przemek - Gdynia

7             Piątkiewicz Weronika - Gdynia

8             Konys Victoria - Gdynia

9             Dąbrowska Anna - Gdynia

10          Plichta Wiktoria - Rębiechowo

 

KATEGORIA 7 - 10

MINI GDYNIA OPEN

1             Boguszewski Andrzej - Gdańsk

2             Kowalska Wiktoria - Sopot

3             Grzymkowski Adam - Gdynia

4             Faka Antonina - Gdynia

5             Pilanowska Magdalena  - Gdynia

6             Lubicki Paweł - Gdynia

7             Lubicki Szymon  - Gdynia

8             Rochnowska Anna - Gdynia

9             Hendzel Marta i Wysocka Julia   - Mosty / Gdynia

10          Mierzejewska Maja - Gdańsk

11          Syguda Zoja - Koleczkowo

12          Hatłas Julia - Gdynia

13          Głowacka Klara - Gdańsk

14          Wieczorek Maja - Gdynia

15          Ceglarz Maja - Gdynia

16          Ceglarz Maja i Wróblewska Aleksandra  - Gdynia

17          Skrzypkowska Zofia - Gdynia

18          Sanchez Campo Victor  - Pogórze

19          Kordowski Adam - Gdańsk

20          Komendecka Zofia Ewa - Gdynia

21          Sołtysiak Emilia - Gdańsk

22          Maniszewska Maja - Gdynia

23          Kempka Inka - Gdańsk

24          Wojtkowska Roksana - Nowy Dwór Gdański

25          Geraszek Julia - Gdynia

26          Matla Maria i Goran Joanna - Gdynia

27          Zalewska Gabriela - Warszawa

28          Sawicz Róża - Gdynia

29          Zawadzka Zuzanna - Gdynia

30          Miąskowska Nikola - Banino

31          Pliszka Hanna - Malbork

32          Wróblewska Aleksandra - Gdynia

33          Bagiński Kontanty

34          Hewelt Julia - Gdynia

35          Poprawska Maja i Leszczyńska Wiktoria - Gdynia

36          Buja Michalina - Gdynia

37          Prószyńska Zuzanna - Gdynia

38          Adamska Julia i Wicenty Lena - Gdynia

39          Tomaszewska Michalina - Gdynia

40          Pac Magda - Gdynia

41          Kamińska Rozalia - Gdynia

42          Zeidler Filip - Gdynia

43          Kozerska Sofia   - Banino

44          Klinkosz Aniela  - Pogórze

45          Opatowicz Antonina - Gdynia

46          Opatowicz Antonina i Opatowicz Ewa - Gdynia

47          Mańkowska Pola - Gdynia

48          Kubicka Malwina - Gdynia

49          Goran Joanna - Gdynia

50          Niedźwiecka Lena - Nowy Staw

51          Korthals Pola i Korthals Anna - Swarzewo

52          Tartas Zofia - Reda

53          Ireneusz Ropel - Gdynia

              

KATEGORIA 11 - 13

MINI GDYNIA OPEN

1             Czapp Mateusz  - Osowa

2             Mateusiak Wiktoria - Elbląg      

3             Borys Gabriela -  Gdynia

4             Iwanicka Laura  - Gdynia

5             Bukowska Oliwia - Osowa

6             Kalkowska Julia - Pelplin

7             Kuciaba Dominika - Gdynia

8             Ślusarczyk Malwina - Gdynia

9             Cibart Natasza - Gdynia

10          Meller Marta - Starogard Gdański

11          Milczek Antonina - Gdynia

12          Sławińska Zofia - Gdynia

13          Hendzel Maria - Mosty

14          Kortas Kalina - Tczew

15          Werczyńska Maja - Wejherowo

16          Falkowska Natalia - Orle

17          Adamowska Dominika - Gdynia

18          Papis Barbara - Koleczkowo

19          Arłukowicz Olaf - Gdańsk

20          Bukowska Oliwia i Momprive Nina - Osowa / Gdynia

21          Szwajkiewicz Lidia - Gdynia

22          Rozenko Wiktoria - Gdynia

23          Leszczyńska Kinga - Gdynia

24          Dramczyk Zuzanna - Gdynia

25          Adamczyk Gabriela - Bojano

26          Wieczorek Wiktoria - Gdynia

27          Tybuś Angelika  - Gdynia

28          Napierała Paulina - Gdynia

29          Dąbrowski Dawid - Działdowo

30          Kordowska Adrianna - Gdańsk

31          Martuszewska Wiktoria i Papis Barbara - Koleczkowo

32          Romaszewska Maria  - Godziszewo

33          Gizińska Wiktoria - Gdynia

34          Jackowska Nina - Gdynia

35          Szyller Maja - Gdynia

36          Rutkowska Małgorzata  - Gdynia

37          Antończak Maciej - Gdynia

38          Oleszczak Zuzanna - Gdańsk

39          Czapp Hanna - Gdynia

40          Jaroń Martyna - Gdynia

41          Paluch Wiktoria - Gdańsk

42          Kowalkowska Hanna - Gdynia

43          Wasilewska Zuzanna - Gdynia

44          Pilanowska Magdalena i Czapp Hanna - Gdynia

45          Piktel Milena - Hel

46          Panek Zofia - Gdynia

47          Franiak Beata - Rumia

48          Matla Aleksandra i Minkiewicz Urszula - Gdynia

49          Papiewska Zuzanna - Gdynia

50          Truszczyńska Karina - Lniska

51          Król Dominik - Mikołajki Pomorskie

52          Tusiewicz Alicja - Gdynia

53          Borys Gabriela i Polańska Zuzanna - Gdynia / Pogórze

54          Polańska Zuzanna - Pogórze

              

KATEGORIA 14 - 16

MINI GDYNIA OPEN

1             Mikulska Magdalena - Pogórze

2             Rydzyńska Amelia i Gabriela Borys - Gdynia

3             Borys Barbara    - Gdynia

4             Skwierawska Julia - Gdańsk

5             Szczepkowska Paula - Gdynia

6             Kalkowska Marta            

7             Ryszewska Patrycja - Gdańsk

8             Romanowska Julia - Rumia

9             Wieczorek Julia - Gdynia

10          Krysa Zuzanna i Kononowicz Paulina - Człuchów

11          Sikora Natalia - Gdynia

12          Gruchała Marcelina - Gdynia

13          Szkukała Apolonia - Gdynia

14          Mocarska Małgorzata - Banino

15          Kulka Mila i Gruchała Marcelina - Gdynia

16          Pachowicz Julia - Gdynia

17          Popek Dominika - Gdynia

18          Sporek Alicja - Gdynia

19          Besler Alicja - Gdynia

20          Oskarbska Julia - Gdańsk

21          Hyży Marta - Gdynia

22          Doczik Aleksandra - Banino

23          Nowak Piotr - Bojano

24          Durkieiwcz Natalia - Żukowo

25          Kazana Julia - Żukowo

26          Piktel Julia - Hel

27          Dębska Ida - Gdynia

28          Początek Zuzanna - Kraków

29          Wacławek Nadia - Gdynia

30          Rogowski Kamil - Gdynia

31          Cichewicz Wiktoria - Gdynia

32          Rogowski Kamil i Rogacka Alicja - Gdynia

33          Rydzyńska Amelia - Gdynia

34          Rydzyńska Amelia i Popek Dominika - Gdynia

              

KATEGORIA 17 - 20

MINI GDYNIA OPEN

1             Włodarkiewicz Kinga - Puck

2             Maruda Zuzanna - Piła

3             Gad Jakub - Gdynia

4             Raguza Agata - Lębork

5             Górska Julia - Gdańsk

6             Szczepkowska Paula i Jaskulski Michał - Gdynia

7             Kozyra Agnieszka - Gdynia

8             Warmińska Emilia - Gniewino

9             Bujak Kinga - Gdynia

10          Walkowiak Dominika - Rumia

11          Sawicz Natalia - Gdynia

12          Prychożdenko Paulina - Gdynia

13          Jażdżewska Martyna i Elminowska Sandra - Malbork

14          Knapińska Ada - Rumia

 

 

 


Lista występujących na Gali Gdynia Open 2017

LISTA WYSTĘPUJĄCYCH PODCZAS GALI GDYNIA OPEN 2017

Balbiny

Balbiny I

Beciaki

Diana Bhatt

Iga Brzezińska

Eski Floreski

Duet: Oskar Gomółka i Marta Popiel

Joanna Goran

Granda

Groszki

Julia Chmielarska

Amelia Chodoła

Daria Domitrz

Filip Gesse

Szymon Grzybacz

Aleksandra Idkowska

Julia Jarząbek

Duet: Martyna Kaleta i Krystian Kubowicz

Kropki

Julia Kukuć

Kacper Karol Kujawski

Luz

Julia Leśniewska

Małe Beciaki

M.A.J.A.

Lilit Minasyan

Duet: Zuzanna Polańska i Gabriela Borys

Jagoda Rataj

Duet: Róża Sawicz i Szymon Lubicki

Agata Semkow

Karina Skwarczyńska

Paweł Szymański

Nela Zawadzka

Wianeczek

 

Lista Laureatów Gdynia Open 2017 dostępna tu

Lista wszystkich uczestników Gdynia Open 2017 dostępna tu

 


Uczestnicy Gdynia OPEN

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia Open 2017

Please find below the list of all the participants qualified for Gdynia Open 2017

 

Kategoria soliści i duety do 10 lat/ Solists and duets up to 10 years

 

  1. Marcelina Litwin-Warszawa
  2. Paweł Szymański- Aleksandrów Łódzki
  3. Maya Zyskowska- Grajewo
  4. Duet-Maja Ceglarz & Aleksandra Wróblewska , Gdynia
  5. Julia Bigielis, Suwałki
  6. Sebastian Walento, Suwałki
  7. Maja Kałęka, Suwałki
  8. Maja Ceglarz, Gdynia
  9. Julia Śmiechowicz, Tomaszów Mazowiecki
  10. Jakub Śmiechowicz, Tomaszów Mazowiecki
  11. Katarzyna Lach, Drzewica
  12. Nela Zawadzka, Węgrów
  13. ANTONI FIJAŁKOWSKI, Nowe Miasto Lubawskie
  14. ZOFIA MĄCZKOWSKA, Nowe Miasto Lubawskie
  15. JULIA KŁOSOWSKA, Nowe Miasto Lubawskie
  16. JAGODA PROKOP, Kurzętnik
  17. LIWIA RYNKOWSKA, Kurzętnik
  18. Aleksandra Wróblewska, Gdynia
  19. Sandra Wawer, Strzelno
  20. Joanna Goran, Gdynia
  21. Natalia Górska, Rumia
  22. Róża Sawicz, Gdynia
  23. Oskar Gomółka, Wrocław
  24. Hania Frysiak, Konin
  25. Lena Klembalska, Kutno
  26. Duet-Róża Sawicz & Szymon Lubicki, Gdynia
  27. Kalina Kolasa, Konin
  28. Blanka Małolepsza- Konin
  29. Nicola Szymańska, Konin
  30. Marta Fibakiewicz, Konin
  31. Dominika Mijalska, Konin
  32. Oliwia Pałasz, Konin
  33. AXEL DROP, Inowrocław
  34. Marysia Kurzydlak, Gorzkowice
  35. Julita Kurzydlak, Gorzkowice
  36. Julia Markowska, Suwałki
  37. Marta Popiel, Ostrów Wielkopolski
  38. Helena Popiel, Ostrów Wielkopolski
  39. Wiktoria Kowalska, Chwaszczyno
  40. Weronika Mańkowska, Gdynia
  41. Adam Kordowski, Gdańsk
  42. Duet: Barbara Papis& Wiktoria Kowalska, Chwaszczyno
  43. Andrzej Boguszewski, Gdańsk
  44. Duet-Antonina Witkosz & Kinga Czajkowska , Zgierz
  45. Maria Romaszewska, Godziszewo
  46. Wiktoria Kohnke, Mosty
  47. Natalia Cherubin, Suwałki
  48. Maja Kowalczuk, Szczecin
  49. Lena Pawliczek, Szczecin
  50. Kaja Gburczyk, Grudziądz
  51. Aleksandra Urbańska, Grudziądz
  52. Duet-Oskar Gomółka & Marta Popiel, Przygodzice,
  53. Maja Zdrojewska, Węgrowo
  54. Alicja Tadajewska, Węgrowo
  55. Łukasz Kalinowski, Grudziądz,
  56. Zuzanna Feldman, Węgrowo
  57. Anna Tadajewska, Węgrowo
  58. Natalia Reńska, Węgrowo
  59. Laura Dorau, Węgrowo
  60. Lena Karaś, Węgrowo
  61. Barbara Papis, Koleczkowo
  62. Miron Krzyżanowski, Otomin
  63. Stanisław Kukulski, Warszawa
  64. Anna Steiniger, Sztum
  65. Weronika Mocarska, Banino
  66. Kinga Leszczyńska, Gdynia
  67. Maja Wieczorek, Gdynia
  68. Lena Niedźwiecka, Malbork
  69. Pola Korthals, Swarzewo
  70. Julia Żuberek, Lutomiersk
  71. Victoria Konys, Gdynia
  72. Beata Franiak, Gdynia
  73. Swietłana Boguska, Gdynia
  74. JULIA HEWELT, Gdynia
  75. Rozalia Kamińska, Gdynia
  76. Roksana Wojtkowska, Nowy Dwór Gdański

 

Kategoria soliści i duety 11-13 lat / Solists and duets from 11 up to 13 years

 

  1. Jagoda Rataj, Katowice
  2. Karina Skwarczyńska,Porąbka
  3. Agnieszka Klawa, Gdynia
  4. Amelia Chodoła, Białobrzegi
  5. Jakub Świderski, Turek
  6. Emilia Rycerz, Stróża
  7. Paula Biskup, Turek
  8. Zuzia Dudek, Warszawa
  9. Daria Domitrz, Warszawa
  10. Duet-Marcelina Litwin & Zuzanna Dudek, Warszawa
  11. Aleksandra Czaplicka, Grajewo
  12. Duet-Aleksandra Gryczko & Szymon Sobczak, Bartoszyce
  13. Gabriela Borys, Gdynia
  14. Weronika Wójcik, Tomaszów Mazowiecki
  15. Anna Gliszczyńska, Tomaszów Mazowiecki
  16. Antonina Milczek- Gdynia
  17. Martyna Maciąg, Złocieniec
  18. Ewelina Jaśniak, Poznań
  19. Natalia Kawszyn, Płock
  20. Wiktoria Zwolińska , Kraków
  21. Duet-Zuzanna Polańska & Gabriela Borys, Gdynia
  22. Oliwia Stanisławska, Konin
  23. Aleksander Klembalski, Kutno
  24. Duet- Aleksander Klembalski& Alicja Jaciubek, Kutno
  25. Alicja Jaciubek, Kutno
  26. Wiktoria Tomaszewska, Konin
  27. Paulina Napierała, Gdynia,
  28. Julia Stasinowska, Włocławek
  29. Zuzanna Polańska, Pogórze
  30. ZUZANNA LEMANTOWICZ, Chorzów
  31. Natalia Dolczewska, Szczecin
  32. Kinga Kaźmierczak, Gdynia
  33. Aleksandra Gryczko, Bartoszyce
  34. Antonina Zając, Tomaszów Mazowiecki
  35. Julia Pacholczyk, Rumia
  36. Dawid Sobczyński, Tomaszów Mazowiecki
  37. Duet-Maja Gizicka &Nadia Krzyśko, Zielona Góra
  38. Gabriela Jeleń,Kraków
  39. Duet- Adam Kordowski & Adrianna Kordowska, Gdańsk
  40. Una Dimitrijevic, SERBIA Nis
  41. JULIA BIŁEK,Czeladź
  42. Weronika Przychodzen, Rumia
  43. KARINA TRUSZCZYŃSKA, Żukowo
  44. Piotr Nowak,Bojano
  45. Gabriela Łazarska, Suwałki
  46. Jakub Walendykiewicz, Suwałki
  47. Natalia Ambrosiewicz, Suwałki
  48. Kacper Karol Kujawski, Szczecin
  49. Martyna Łada,Gdańsk
  50. Roksana Nowokuńska, Wałcz
  51. Adrianna Kordowska, Gdańsk
  52. Martyna Pietrzyk, Kraśnik
  53. Zofia Sławińska, Gdynia
  54. Julia Kurdziel, Krzywie
  55. Julia Pacholczyk, Rumia
  56. Zuzanna Rajman, Poznań
  57. Julia Chmielarska, Kraśnik
  58. Hanna Głuszko, Koszalin
  59. Maciej Antończak, Gdynia
  60. Julia Jasińska, Malbork
  61. Maja Czerwińska, Gdynia
  62. Wiktoria Wieczorek, Gdynia
  63. Julia Wieczorek, Gdynia
  64. Angelika Tybuś, Gdynia
  65. DOMINIK KRÓL, Mikołajki Pomorskie
  66. PAULA SZCZEPKOWSKA, Gdynia
  67. Szymon Sobczak, Górowo Iławeckie
  68. Mateusz Golicki, Grabów nad Prosną
  69. Marie-Alexia Niculae- Rumunia
  70. Andrada Iona Balas - Rumunia

 

Kategoria soliści i duety 14- 16 lat/ Solists and duets from 14 up to 16 years

 

  1. Duet-Kinga Kizner & Oliwia Lach, Czaniec
  2. Julia Kołodziejczak, Czarnków
  3. Julia Jarząbek, Nowy Targ
  4. Marta Gramsz, Poznań
  5. Duet: Anna Gramsz &Marta Gramsz, Poznań
  6. Zuzanna Jabłońska, Gdańsk
  7. Wiktoria Chojcan, Wrocław
  8. Martyna Kaleta, Nowy Sącz
  9. Duet- Barbara i Basia Borysówny, Gdynia
  10. OLIWIA LACH, Bielsko-Biała
  11. Arek Płonczyński, Poznań
  12. Duet: Jakub Rajman& Arek Płonczyński, Poznań
  13. Martyna Zygadło, Woźniki
  14. Martyna Śpiewak, Jasienica
  15. Martyna Tarasek, Rojewo
  16. Jakub Mazur, Michałowice
  17. Amelia Rydzyńska, Gdynia
  18. Zuzanna Gołąb, Teresin,
  19. Gabriela Bobrowska, Konin
  20. Iga Brzezińska, Konin
  21. Alicja Sporek, Gdynia
  22. Zuzanna Szykowna, Konin
  23. Julia Zielińska, Wałcz
  24. ALEKSANDRA LEWICKA, Kurzętnik
  25. JAGODA DYMCZYK, Lubawa
  26. Dominika Popek, Gdynia
  27. Julia Nykiś, Ksawerów
  28. Aleksandra Wysokińska, Siedlce
  29. Alicja Deicka, Lubień Kujawski
  30. WIKTORIA GAWRON, Rokietnica
  31. Wiktoria Pałasz, Choszczno
  32. Natalia Andrzejczak, Ustka
  33. Laura Olchawa, Brzeziny, woj. świętokrzyskie
  34. Julia Kukuć, Poznań
  35. Aleksandra Maćkowiak, Czarnków
  36. JULIA BOJUR, Zawady
  37. Martyna Prochera, Wejherowo
  38. Aleksandra Pilarska, Wejherowo
  39. Agata Wojewódka, Wejherowo,
  40. Sara Lityńska, Ciechocinek
  41. Natalia Hajdebrek, Gdynia
  42. Aleksandra Idkowska, Kórnik
  43. Karolina Klimczak, Bartoszyce
  44. Julia Pomichter, Suwałki
  45. Zuzanna Łazarska, Suwałki
  46. Natalia Woźniak, Suwałki
  47. Duet- Jakub Walendykiewicz & Zuzanna Łazarska, Suwałki
  48. Monika Michalska, Gdynia
  49. Maja Tębłowska, Nowogard
  50. Natalia Richert, Kartuzy
  51. Agata Misiak, Grudziądz
  52. Duet- Dominika Popek& Amelia Rydzyńska, Gdynia
  53. Zuzanna Skowron, Grudziądz
  54. Mateusz Kalinowski, Grudziądz
  55. Zuzanna Bernacka, Grudziądz
  56. Klaudia Stelmasiak, Poznań
  57. Magdalena Mikulska, Pierwoszyno
  58. Sandra Elminowska, Malbork
  59. Jakub Rajman, Poznań
  60. Małgorzata Mocarska, Banino
  61. Zofia Głuszko, Koszalin
  62. Emilia Hawrot, Gdynia
  63. Martyna Kaleta, Nowy Sącz
  64. Łukasz Szerszeń, Gdańsk

 

Kategoria soliści i duety 17-25 lat/ Solists and duets from 17 up to 25 years

 

  1. Adam Prus, Warszawa
  2. Aleksandra Wysocka, Kutno
  3. Katarzyna Kuśmirek, Szczecin
  4. Karolina Słabińska, Suwałki
  5. Weronika Wasiak, Tomaszów Mazowiecki
  6. Mateusz Pawłowski, Świecie
  7. Alan Wittbrodt, Gdynia
  8. Weronika Grądzka, Gdynia
  9. Monika Janicka, Konin
  10. Karolina Pietrzykowska, Konin
  11. Sylwia Tomczak, Konin
  12. Agata Wawrzyniak, Konin
  13. Agnieszka Kozyra, Gdynia
  14. SYLWIA LEWICKA, KURZĘTNIK
  15. Kamil Kowalski, Szczecinek
  16. WIKTOR KOPYCZYŃSKI, Nowe Miasto Lubawskie
  17. Julia Raczyńska, Gdynia
  18. Piotr Kamiński, Słupsk
  19. Lilit Minasyan, Szczecinek
  20. Magdalena Chołuj, Kielce
  21. JULIA LEŚNIEWSKA, Szczecinek
  22. DARIA ADAMCZEWSKA, Szczecinek
  23. MARTA KOT, Szczecinek
  24. NATALIA SZCZĘŚNIAK, Szczecinek
  25. WOJCIECH WAJC, NOWE MIASTO LUBAWSKIE
  26. Wiktoria Jabłońska, Radom
  27. Natalia Bauza, Wejherowo
  28. Duet- Martyna Prochera& Natalia Bauza, Wejherowo
  29. Szymon Grzybacz, Podwilk
  30. Sylwia Borkowska, Gdańsk
  31. Martyna Czachurska, Radom
  32. Kinga Bujak, Gdynia
  33. Diana Bhatt, Boca Raton-USA- Floryda
  34. Marcin Molendowski, Pogórze
  35. Magdalena Romanowska, Suwałki
  36. Jakub Maślak, Gdańsk
  37. Martyna Jażdżewska, Malbork
  38. Marika Andrik, Grudziądz
  39. Kyrylo Kaplunovskyi, Kijów-Ukraina
  40. Filip Gesse, Rumia
  41. Estera Sawicka, Gdynia
  42. Paweł Marchel, Elbląg
  43. Jagoda Wojciechowska, Kielno
  44. Agata Semkow, Nowy Dwór Gdański
  45. Agata Ogórek, Pasłęk
  46. Krystian Kubowicz, Kasina Wielka
  47. Marta Okrój, Rębiechowo
  48. Dominika Poręba, Gdynia
  49. Paulina Kasperek, Słupsk
  50. Karina Opyrchał , Wadowice
  51. Duet: Martyna Kaleta i Krystian Kubowicz, Kasina Wielka

 

Kategoria zespół wokalny do 12 lat/ Bands up to 12 years

 

  1. Małe Beciaki- Suwałki
  2. KONTRASTY gr. młodsza, Bielsko- Biała
  3. Fiołeczki- Czerkasy-Ukraina
  4. Maki, Czerkasy-Ukraina
  5. KABATINKI, Szaflary
  6. Balbinki, Malbork
  7. Eski Floreski, Sztum
  8. Groszki-Aleksandrów Łódzki
  9. Hiciorki, Gdynia
  10. KADENCJA, Gdańsk
  11. Kropki- Gdynia

 

Kategoria zespół wokalny 13- 16 lat / Bands from 13 up to 16 years

 

  1. M.A.J.A.- Poznań
  2. KrzyKaśki- Wrocław
  3. Four M- Drzewica
  4. Fairy Tale „eM”- Jasienica
  5. Fairy Tale - Jasienica
  6. Wianeczek- Ukraina
  7. Wiercipięty- Gdynia
  8. Słoneczniki - Czerkasy-Ukraina
  9. Impresja- Trzcianka
  10. KONTRASTY gr. Starsza - Bielsko-Biała
  11. Tawenka- Gdańsk
  12. FLY- Gdańsk
  13. Studio A - Zielona Góra
  14. Metamorfoza- Zgierz
  15. SP nr 184-Łódź
  16. Presto Cantabile- Gdynia
  17. Beciaki- Suwałki
  18. Balbiny I - Malbork
  19. Granda - Gdynia
  20. Iluzja - Poznań

 

Kategoria zespół wokalny 17- 25 lat / Bands from 17 up to 25 years

 

  1. Saptrio – Szczecinek
  2. Balbiny – Malbork
  3. LUZ – Gdynia
  4. KONTRAPUNKT- Gdańsk

 


Lista osób śpiewających na Koncercie Galowym Mini Gdynia OPEN 2019

LISTA OSÓB ŚPIEWAJĄCYCH NA KONCERCIE GALOWYM W DN. 14.03.2019, GODZ. 17:00-20:00

 

Łucja Arendt

Duet: Martyna Bajerska i Michał Tranowski

Gabriela Borys

Aleksandra Borzyszkowska

Pola Dzięgiel

Inka Kempka

Kinga Kłosowska

Adrianna Kordowska

Paweł Lubicki

Szymon Lubicki

Agata Mierzwa

Stanisław Milczek

Lena Okroj

Zuzanna Polańska

Szymon Reszka

Natalia Sikora

Duet: Zofia Sławińska i Krzysztof Lorek

Małgorzata Sztandera

Zuzanna Ślusarz

 

Próba koncertu (dla wszystkich uczestników Mini Gdynia OPEN 2019) odbędzie się o godzinie 14:00.

W finale Koncertu Galowego biorą udział wszyscy uczestnicy festiwalu.


Lista laureatów Mini Gdynia Open 2019

NAGRODZENI UCZESTNICY  WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ 

MINI GDYNI OPEN 2019

 

KATEGORIA DO LAT 6

Julia Zelga

Aleksandra Bartol

Kalina Wirkus

Łucja Arendt

Zofia Kacprzycka

Lena Okroj

Jan Szmagliński

Duet Zofia i Jan Iwanowscy

Duet Zuzanna Cywińska, Sandra Smyk

KATEGORIA 7-10 LAT

Marcelina Zacharska

Adam Kordowski

Hanna Pliszka

Otylia Osińska

Sara Sowińska

Julia Pluto Prondzinska

Paweł Lubicki

Pola Litwic

Zoja Syguda

Inka Kempka

Konrad Repiński

Victoria Konys

Adam Grzymkowski

KATEGORIA 11-13LAT

I miejsce Szymon Lubicki

II miejsce Gabriela Borys

III miejsce Kinga Kłosowska, Stanisław Milczek

Wyróżnienia

Duet Amelia Witen, Stanisław Milczek

Marika Brdękiewicz

Duet Kinga Kłosowska i Dominik Król

Maja Mierzejewska

Michalina Tomaszewska

Róża Sawicz

Karina Gęsicka

Duet Róża Sawicz i Szymon Lubicki

Maja Budniewska

Karina Truszczyńska

 

Kategoria 14-16 lat

 

I miejsce Adrianna Kordowska, Małgorzata Sztandera

II miejsce Zuzanna Polańska, Aleksandra Borzyszkowska

III miejsce duet Martyna Bajerska i Michał Tarnowski

 

Wyróżnienia

Maciej Antończak

Piotr Nowak

Wiktoria Rozenko

Julia Romanowska

Dominika Kuryłowicz

Julia Skwierawska

Dominika Popek

Barbara Borys

Amelia Rydzyńska

Kategoria 17-20 lat

 

I miejsce Zuzanna Ślusarz, Agata Mierzwa

II miejsce Natalia Sikora, Pola Dzięgiel

III miejsce Duet Zofia Sławińska i Krzysztof Lorek

Wyróżnienia

Duet: Alicja Sporek i Natalia Sikora

Marta Orlich

Emilia Warmińska

Paulina Ożóg

Alicja Sporek

Duet Kacper Maksymiuk i Adrian Gajzler

 

Nagroda Grand Prix-Szymon Reszka

Osobowość Festiwalu Mini Gdynia Open- Zuzanna Ślusarz

Nagroda Publiczności-Paweł Lubicki

Najmłodsza uśmiechnięta rybka-Jan Madany

 

 

 

 

LISTA LAUREATÓW WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ 

MINI GDYNI OPEN 2019

 

Kategoria do lat 6

Łucja Arendt

Aleksandra Bartol

Duet Zuzanna Cywińska i Sandra Smyk

Duet Zofia i Jan Iwanowscy

Zofia Kacprzycka

Jan Madany

Lena Okroj

Jan Szmagliński

Kalina Wirkus

Julia Zelga

 

Kategoria 7-10 lat

Adam Grzymkowski

Inka Kempka

Victoria Konys

Adam Kordowski

Pola Litwic

Paweł Lubicki

Otylia Osińska

Hanna Pliszka

Julia Pluto Prondzinska

Konrad Repiński

Sara Sowińska

Zoja Syguda

Marcelina Zacharska

 

Kategoria 11-13 lat

Gabriela Borys

Marika Brdękiewicz

Maja Budniewska

Karina Gęsicka

Kinga Kłosowska

Duet Kinga Kłosowska i Dominik Król

Szymon Lubicki

Maja Mierzejewska

Stanisław Milczek

Róża Sawicz

Duet Róża Sawicz i Szymon Lubicki

Michalina Tomaszewska

Karina Truszczyńska

Duet Amelia Witen i Stanisław Milczek

 

 

Kategoria 14-16 lat

Maciej Antończak

Duet Martyna Bajerska i Michał Tarnowski

Barbara Borys

Aleksandra Borzyszkowska

Adrianna Kordowska

Dominika Kuryłowicz

Piotr Nowak

Zuzanna Polańska

Dominika Popek

Julia Romanowska

Wiktoria Rozenko

Amelia Rydzyńska

Julia Skwierawska

Małgorzata Sztandera

 

 

Kategoria 17-20 lat

Pola Dzięgiel

Duet Kacper Maksymiuk i Adrian Gajzler

Agata Mierzwa

Marta Orlich

Paulina Ożóg

Szymon Reszka

Duet Zofia Sławińska i Krzysztof Lorek

Duet Alicja Sporek i Natalia Sikora

Alicja Sporek

Natalia Sikora

Zuzanna Ślusarz

Emilia Warmińska

 

 


Laureaci Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej OPEN 2018

W kategorii soliści i duety do lat 10 Jury Festiwalu przyznało tytuły oraz nagrody rzeczowe w następujących podkategoriach: Uśmiechnięte Rybki, Najmłodsze Uśmiechnięte Rybki i Wyróżnione Uśmiechnięte Rybki:
 
Uśmiechnięte Rybki dla:
 
Zofia Tartas
Emilia Szcześniak
Adam Kordowski
Katarzyna Lach
Nikola Fiedor
Duet Zuzia Wadecka i Nel Cyps Albo Zyps
Łukasz Kalinowski
Maja Wieczorek
Lena Karaś
Maja Pietrzak
Szymon Łuczak
Zoja Syguda
 
Najmłodsze uśmiechnięte dla:
 
Jerzy Wawrzyniak
Helenka Frysiak
 
Wyróżnione uśmiechnięte rybki dla: 
 
Maja Ceglarz
Hanna Pliszka
Wiktoria Plichta
Victoria Konys
Dawid Szmukała
Jagoda Prokop
 
 
W kategorii soliści i duety 14-16 lat przyznano tytuły oraz nagrody pieniężne dla laureatów miejsc I-III, wg Regulaminu:
 
I miejsce Martyna Zygadło
II miejsce Amelia Zduńczyk
III miejsce Karolina Szczurowska
 
 
Wyróżnienia:
 
Jakub Rajman
Julia Biłek
Julia Jarząbek
Amelia Rydzyńska
Natalia Sikora
Alicja Armata
Estera Kmiecik
Arek Płonczyński
Piotr Nowak
Natalia Kawszyn
Kinga Czarnuch
 
 
Kategoria soliści i duety 11-13 lat, przyznano tytuły oraz nagrody pieniężne dla laureatów miejsc I-III, wg Regulaminu:
 
I miejsce Gabrysia Borys
II miejsce Zuzanna Polańska
III miejsce Wiktoria Muszyńska
 
Wyróżnienia:
 
Antonina Milczek
Julia Stasinowska
Sebastian Walento
Duet Julia Bigielis i Sebastian Walento
Zuzanna Szlachetka
Amelia Chodoła
Duet Gabrysia Borys i Zuzanna Polańska
Anastazja Adaszak
Oliwia Bukowska
Mateusz Czapp
Julia Tłuczkiewicz
Axel Drop
Natalia Asman
Zuzanna Dudek
 
Kategoria soliści i duety 17-25 lat, przyznano tytuły oraz nagrody pieniężne dla laureatów miejsc I-III, wg Regulaminu
 
I miejsce Kinga Hornik
II miejsce Kyrylo Kaplunowski
III miejsce Krystian Kubowicz
 
Wyróżnienia:
 
Mateusz Pawłowski
Marta Goluch
Sandra Elminowska
Agata Ewa Mociak
Paulina Prychożdenko
Sylwia Lewicka
Magdalena Stefanowska
Sara Lityńska
 
 
Kategoria zespoły wokalne do lat 12, przyznano tytuły oraz nagrody pieniężne dla laureatów miejsc I-III, wg Regulaminu oraz wyróźnienia:
 
I miejsce Małe Szalone Małolaty
II miejsce Szalone Małolatki 
III miejsce Balbinki
 
 
Wyróżnienia:
 
Hiciorki
Bratki
Małe Beciaki
Kropki
 
Kategoria zespoły wokalne 13-16 lat, przyznano tytuły oraz nagrody pieniężne dla laureatów miejsc I-III, wg Regulaminu, oraz wyróżnienia:
 
I miejsce Granda
II miejsce ASMki
III miejsce The Mints
 
 
Wyróżnienia:
 
Włóczykije młodsze
Szalone Małolaty
Słoneczniki
Domino
 
Kategoria zespoły wokalne 17-25 lat, przyznano tytuły oraz nagrody pieniężne dla laureatów miejsca I, wg Regulaminu:
 
I miejsce Szalone Starsze
II miejsce Luz
III miejsce Włóczykije 
 
Wyróżnienia:
 
KrzyKaśki
Wiercipięty
Balbiny
Iluzja
 
GRAND PRIX Szalone 
Osobowość Festiwalu  Kinga Hornik
Nagroda Publiczności Helenka Frysiak
 
 
OGROMNE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH LAUREATÓW I UCZESTNIKÓW!
 


Lista laureatów Mini Gdynia Open 2018

 

 

 

Uśmiechnięta Rybka Mini Gdynia Open 2018

Kategoria do lat 6

 

1. Wojciech Wenta i Kalina Feix

2. Lena Ostrowska

3. Liliana Kramkowska

4. Zuzanna Sandach

5. Jerzy Wawrzyniak

6. Przemek Zielonka-Majka

7. Weronika Piątkiewicz

8. Viktoria Konys

9. Anna Dąbrowska

10. Wiktoria Plichta

 

Nominacje do Festiwalu Gdynia OPEN 2018

 

1. Viktoria Konys

2. Przemek Zielonka-Majka

3. Liliana Kramkowska

 

Uśmiechnięta Rybka Mini Gdynia Open 2018

Kategoria 7-10 lat

 

1. Zofia Tartas

2. Lena Niedźwiecka

3. Adam Kordowski

4. Szymon Lubicki

5. Zoja Syguda

6. Aniela Klinkosz

7. Joanna Goran i Maria Matla

8. Antonina Opatowicz

9. Rozalia Kamińska

10. Hanna Pliszka

11. Maja Ceglarz

12. Magdalena Pilanowska

13. Andrzej Boguszewski

 

Nominacje do Festiwalu Gdynia OPEN 2018

 

1. Zofia Tartas

2. Lena Niedźwiecka

3. Adam Kordowski

4. Szymon Lubicki

5. Zoja Syguda

 

Kategoria 11-13 lat

 

I miejsce

Maciej Antończak

 

II miejsce

Gabriela Borys

 

III miejsce

Wiktoria Rozenko

 

Wyróżnienia

 

1. Dominik Król

2. Zuzanna Oleszczak

3. Adrianna Kordowska

4. Kalina Kortas

5. Anotnina Milczek

6. Oliwia Bukowska

7. Mateusz Czapp

8. Zuzanna Polańska

9. Marta Meller

10. Duet Barbara Papis i Wiktoria Martuszewska

 

Nominacje do Festiwalu Gdynia OPEN 2018

 

1. Maciej Antończak

2. Gabriela Borys

3. Wiktoria Rozenko

4. Dominik Król

5. Zuzanna Oleszczak

6. Adrianna Kordowska

7. Kalina Kortas

8. Anotnina Milczek

9. Oliwia Bukowska

10. Mateusz Czapp

 

 

Kategoria 14-16 lat

 

I miejsce

Piotr Nowak

 

II miejsce

Alicja Sporek

 

III miejsce

Amelia Rydzyńska

 

Wyróżnienia

 

1. Julia Romanowska

2. Natalia Sikora

3. Nadia Wacławek

4. Zuzanna Początek

5. Apolonia Szukała

6. Julia Oskarbska

 

Nominacje do Festiwalu Gdynia OPEN 2018

 

1. Piotr Nowak

2. Alicja Sporek

3. Amelia Rydzyńska

4. Julia Romanowska

5. Natalia Sikora

6. Nadia Wacławek

7. Zuzanna Początek

 

Kategoria 17-20 lat

 

I miejsce

Duet Martyna Jażdżewska i Sandra Elminowska

 

II miejsce

Paulina Prychożdenko

 

III miejsce

Julia Górska

 

Wyróżnienia

1. Emilia Warmińska

2. Kinga Bujak

 

Nominacje do Festiwalu Gdynia OPEN 2018

 

1. Duet Martyna Jażdżewska i Sandra Elminowska

2. Paulina Prychożdenko

3. Julia Górska

4. Emilia Warmińska

5. Kinga Bujak

 

GRATULUJEMY!!!


Laureaci Gdynia OPEN 2017

GRAND PRIX: Zespół wokalny Balbiny

Osobowość Festiwalu:  Agata Semkow

Nagroda Publiczności dla zespołu wokalnego Kropki

 

W kategorii soliści i duety do lat 10 przyznano tytuły oraz nagrody rzeczowe w następujących podkategoriach:

 

Statuetka, nagroda i dyplom, Uśmiechnięte Rybki dla:

 

Paweł Szymański, Aleksandrów Łódzki

Nela Zawadzka, Węgrów

Joanna Goran, Gdynia

Duet: Róża Sawicz i Szymon Lubicki, Gdynia

Adam Kordowski, Gdańsk

Duet: Oskar Gomółka i Marta Popiel, Przygodzice

Stanisław Kukulski, Warszawa

Swietłana Boguska, Elbląg

Sebastian Walento, Suwałki

Wiktoria Kowalska, Chwaszczyno

 

Najmłodsze uśmiechnięte dla:

 

Victoria Konys, Gdynia

Marta Fibakiewicz, Konin

Jagoda Prokop, Kurzętnik

 

Wyróżnione uśmiechnięte rybki dla:

 

Duet: Maja Ceglarz i Aleksandra Wróblewska, Gdynia

Julia Kłosowska, Nowe Miasto Lubawskie

Aleksandra Wróblewska, Gdynia

Marysia Kurzydlak, Gorzkowice

Łukasz Kalinowski, Grudziądz

Pola Korthals, Swarzewo

Rozalia Kamińska, Gdynia

 

Kategoria soliści i duety 11-13 lat,

 

Statuetki i nagrody pieniężne:

I miejsce Karina Skwarczyńska, Porąbka

II miejsce Julia Chmielarska, Kraśnik

III miejsce Daria Domitrz, Warszawa

 

Dyplomy- Wyróżnienia:

Amelia Chodoła, Białobrzegi

Gabriela Borys, Gdynia

Duet: Zuzanna Polańska i Gabriela Borys, Gdynia

Aleksander Klembalski, Kutno

Paulina Napierała, Gdynia

Kacper Karol Kujawski, Szczecin

Adrianna Kordowska, Gdańsk

Szymon Sobczak, Górowo Iławeckie

Duet: Maja Gizicka i Nadia Krzyśko, Zielona Góra

Jagoda Rataj, Katowice

 

W kategorii soliści i duety 14-16 lat

 

Statuetki i nagrody pieniężne:

 

I miejsce Julia Jarząbek, Nowy Targ

II miejsce Julia Kukuć, Poznań

III miejsce Aleksandra Idkowska, Kórnik

 

 

Dyplomy- Wyróżnienia:

 

Oliwia Lach, Bielsko-Biała

Martyna Prochera, Wejherowo

Sara Lityńska, Ciechocinek

Mateusz Kalinowski, Grudziądz

Martyna Kaleta, Nowy Sącz

Julia Bojur, Zawady

Iga Brzezińska, Konin

Wiktoria Chojcan, Wrocław

Agata Misiak, Grudziądz

Duet: Dominika Popek & Amelia Rydzyńska

 

 

Kategoria soliści i duety 17-25 lat

 

Statuetki i nagrody finansowe:

I miejsce Szymon Grzybacz, Podwilk

II miejsce Lilit Minasyan, Szczecinek

II miejsce Filip Gesse, Rumia

III miejsce Duet: Martyna Kaleta i Krystian Kubowicz, Nowy Sącz/Kasina Wielka

III Julia Leśniewska, Szczecinek

 

Dyplom- wyróżnienia:

Alan Wittbrodt, Gdynia

Julia Raczyńska, Gdynia

Krystian Kubowicz, Kasina Wielka

Diana Bhatt, Boca Raton- USA- Floryda

Agata Wawrzyniak, Konin

Magdalena Romanowska, Suwałki

Karolina Słabińska, Suwałki

 

Kategoria zespoły wokalne do lat 12

 

Statuetki i nagrody pienieżne:

I miejsce Małe Beciaki

II miejsce Eski Floreski

III miejsce Groszki

 

Dyplomy- Wyróżnienia: Kabatinki

                                  Fiołeczki

                                  Kropki

 

Kategoria zespoły wokalne 13-16 lat

 

Statuetki i nagrody pieniężne:

I miejsce M.A.J.A.

II miejsce Granda

III miejsce Balbiny I

 

Dyplomy- wyróżnienia:

 

Beciaki

Wiercipięty

Impresja

Wianeczek

 

Kategoria zespoły wokalne 17-25 lat

Statuetka oraz nagroda pieniężna:

 

I miejsce Luz

 

 

 

 


Laureaci Mini Gdynia OPEN 2017

Kategoria do lat 6 - Laureaci Mini Uśmiechniętej Rybki

  1. Victoria Konys + NOMINACJA na Festiwal Gdynia OPEN
  2. Joanna Goran + NOMNACJA na Festiwla Gdynia OPEN
  3. Nina Michałowska
  4. Paweł Lubicki
  5. Maja Ceglarz
  6. Pola Korthals
  7. Aleksandra Wróblewska
  8. Milena Wiśniewska

Kategoria 7-10 lat - miejsca I, II i III - NOMNACJA na Festiwla Gdynia OPEN

I miejsce:   Beata Franiak
II miejsce:  Swietlana Boguska
                 Duet: Róża Sawicz i Szymon Lubicki
III miejsce: Adam Kordowski

Wyróżnienia:

Julia Hewel + NOMINACJA na Festiwal Gdynia OPEN
Ireneusz Ropel
Magdalena Pilanowska
Stanisław Grajewski
Hanna Czapp
Gabrysia Dramczyk
Szymon Lubicki
Róża Sawicz
Marta Białek
Wiktoria Kowalska
Kinga Leszczyńska

KATEGORIA 11- 13 lat - miejsca I, II i III - NOMNACJA na Festiwla Gdynia OPEN

I miejsce:   Duet Zuzanna Polańska i Gabriela Borys
II miejsce:  Zuzanna Polańska
                 Paulina Napierała
                 Adrianna Kordowska
III miejsce: Gabriela Borys

Wyróżnienia:

Antonina Milczek
Martyna Grądzka
Paula Szczepkowska
Lila Weber
Wiktoria Rozenko
Andżelika Tybuś
Zofia Sławińska
Apolonia Szukała
Mikołaj Kotarski

Kategoria 14-16 lat - miejsca I, II i III - NOMNACJA na Festiwla Gdynia OPEN

I miejsce:   Magdalena Mikulska
                 Amelia Rydzyńska
II miejsce:  Alicja Sporek
                 Dominika Popek
III miejsce: Monika Michalska
                 Duet: Gabriela Borys i Barbara Borys

Wyróżnienia:

Wiktoria Cichewicz
Duet: Wiktoria Cichewicz i Natalia Sikora
Duet: Dominika Popek i Amelia Rydzyńska
Natalia Lewandowska
Alicja Besler
Barbara Borys
Emilia Hawrot
Ida Dębska
Sara Muża

KATEGORIA 17- 20 LAT - miejsca I, II i III - NOMNACJA na Festiwla Gdynia OPEN

I miejsce:  Julia Raczyńska
II miejsce: Agnieszka Kozyra
                Weronika Grądzka

Wyróżnienia:

Duet: Agnieszka Kozyra i Kinga Bujak
Anna Kopyto
Krzysztof Kreft
Duet: Anna Kopyto i Dominika Tarasiuk
Julia Falkowska
Piotr Lehmann
Kinga Bujak
Dominika Poręba
Nadia Basińska
Estera Sawicka


Laureaci Gdynia OPEN 2016

OSOBOWOŚĆ FESTIWALU: Maciej Guć
GRAND PRIX: Zespół Farcik

SOLIŚCI i DUETY

KATEGORIA DO LAT 10 - Uśmiechnięta Rybka

  1. Jagoda Rataj
  2. Maria Przybylska
  3. Nela Zawadzka
  4. Amelia Kurantowicz
  5. Stanisław Kukulski
  6. Amelia Chodoła
  7. Duet: Ala i Olek
  8. Karina Skwarczyńska
  9. Jagoda Prokop
  10. Joanna Goran
  11. Zofia Mączkowska
  12. Maja Maniszewska

KATEGORIA 11-13 LAT

I MIEJSCE:                  Martyna Zygadło                            
II MIEJSCE:                 Julia Chmielarska
III MIEJSCE:                Iga Brzezińska

WYRÓŻNIENIA:           

  1. Amelia Rydzyńska
  2. Duet: Dominika Popek i Amelia Rydzyńska
  3. Hanna Sztachańska
  4. Zuzanna Polańska
  5. Jakub Rajman

IV. KATEGORIA 14-16 LAT

I MIEJSCE:                  Jagoda Dymczyk                             
II MIEJSCE:                 Agata Ewa Mociak                                                       

WYRÓŻNIENIA:          

  1. Julia Nykiś
  2. Rozalia Grabowska
  3. Magdalena Panek
  4. Julia Raczyńska
  5. Vilius Popendikis                  

KATEGORIA 17-25 LAT

I MIEJSCE:                  Jagoda Różycka
II MIEJSCE:                 Agata Buczkowska

Ex equo:

III MIEJSCE:                Krystian Kubowicz
III MIEJSCE:                Szymon Grzybacz

WYRÓŻNIENIA:        

  1. Karolina Pietrzykowska
  2. Sylwia Tomczak
  3. Alan Wittbrodt
  4. Patrycja Czyżewska  

ZESPOŁY - KATEGORIA do 12 lat

I MIEJSCE:                  Ajki    
II MIEJSCE:                 Szalone małolaty     
III MIEJSCE:                Hiciorki BIS

WYRÓŻNIENIA:         

  1. Kontrasty
  2. Uwiski
  3. Hiciorki
  4. Duszki
  5. Szalone małolatki
  6. Beciaki
  7. Presto Cantabile
  8. KrzyKaśki

KATEGORIA do 13-16 lat

I MIEJSCE:                  Keberiokst              
II MIEJSCE:                 Granda
III MIEJSCE:                Szalone          

WYRÓŻNIENIA:        

  1. Sposób na nudę
  2. M.A.J.A
  3. Granda BIS
  4. KrzyKaśki
  5. Wiercipięty
  6. Kontrasty
  7. Frajdej

KATEGORIA do 17-24  lat

I MIEJSCE:                  Luz                            
II MIEJSCE:                 Szalone                     
III MIEJSCE:                Keberiokst    

WYRÓŻNIENIE:        

  1. ETTA
  2. NOW!
  3. Tercet
  4. Voice Planet
  5. Muzy


Laureaci Mini Gdynia OPEN 2016

KATEGORIA DO LAT 6 - Mini Uśmiechnięta Rybka

  1. Lena Wicenty + NOMINACJA na Festiwal
  2. Joanna Goran + NOMINACJA na Festiwal
  3. Julia Ukleja
  4. Nadia Rudzińska
  5. Pola Mańkowska
  6. Ireneusz Ropel

KATEGORIA 7-10 LAT

I MIEJSCE: Stanisław Grajewski + NOMINACJA na Festiwal
II MIEJSCE: Barbara Papis
III MIEJSCE: Beata Franiak

WYRÓŻNIENIA:                                

  1. Magdalena Pilanowska
  2. Gabrysia Borys
  3. Gabriela Dramczyk
  4. Julia Hewelt
  5. Wiktoria Kowalska
  6. Miron Krzyżanowski
  7. Paulina Korsak
  8. Duet: Aleksandra Matla i Urszula Minkiewicz

KATEGORIA  11-13 LAT

I MIEJSCE: Zuzanna Polańska + NOMINACJA na Festiwal
II MIEJSCE: Apolonia Szukała
III MIEJSCE: Amelia Rydzyńska

WYRÓŻNIENIA:          

  1. Maciej Antończak
  2. Piotr Nowak
  3. Barbara Borys
  4. Emilia Hawrot
  5. Martyna Grądzka
  6. Dominika Popek
  7. Duet: Dominika Popek i Amelia Rydzyńska

KATEGORIA 14-16 LAT

I MIEJSCE: Martyna Szarek + NOMINACJA na Festiwal
II MIEJSCE: 
Duet: Natalia Sikora i Wiktoria Cichewicz + NOMINACJA na Festiwal
III MIEJSCE: Kinga Bujak
                      Oliwia Kreft

WYRÓŻNIENIA:                                

  1. Natalia Hajdebrek
  2. Agnieszka Kozyra 
  3. Dominika Poręba
  4. Julia Raczyńska

KATEGORIA 17-20 LAT

I MIEJSCE: Zuzanna Cichocka + NOMINACJA na Festiwal
II MIEJSCE: Duet: Adrianna Czuryńska i Krzysztof Kreft + NOMINACJA na Festiwal 
                    Weronika Grądzka
III MIEJSCE: Dana Bhatt

WYRÓŻNIENIA:                                

  1. Arleta Barczyk
  2. Weronika Walenciak
  3. Katarzyna Szymańska
  4. Jan Gałkowski


Jury Mini Gdynia OPEN 2019

Jacek Kulesza

Zawód: artysta-muzyk. Wzrost: średni, wystający. Sylwetka: wyprostowana. Włosy: długie, spięte w kitek, tzw. Kok (w przeciwieństwie do zdjęcia). Okulary: widziany w modelu przeciwsłonecznym niebieskim. Uśmiech: szczery, częsty, górnowargowy (diastema). Zarost: broda lub wąsy. Zespoły, kolaboracje, partnerstwa scenicznie: obecnie pełna samowystarczalność.Widywany w towarzystwie: Manu Chao, Stanisława Soyki, Dezertera i Katy Carr, gitary, tamburyna oraz dwóch walizek dalekobieżnych. Tymon Tymański napisał o nim, że to jedyny muzyk, który zagrał publiczny koncert dla samego siebie. Występował, nagrywał i rezygnował ze współpracy z Homosapiens, Von Zeit i Lachowiczem. Jako projekt Jacek Kulesza Trio dał ponad 300 występów w Polsce i zagranicą. 

Marcin Spenner

Niepoprawny romantyk i specjalista od nastrojowych ballad. Jeden z najciekawszych męskich głosów młodego pokolenia. 

Pochodzący z Gdyni wokalista śpiewa od 2010 roku, jednak prawdziwą popularność przyniósł mu udział w „X - Factorze”. Wraz z Dawidem Podsiadło dotarł do finału drugiej edycji programu, zajmując ostatecznie drugie miejsce. 

Po programie, blisko współpracował z gdańskim Custom34 Studio, gdzie nagrał swój pierwszy singiel oraz kilka utworów z innymi artystami, a następnie… „zniknął”. 

Nie porzucił jednak muzyki. Przez ostatnie kilka lat cierpliwie szlifował warsztat, zdobywał doświadczenia, rozwijał się jako wokalista i poszukiwał swojej muzycznej drogi.  

Przełomem okazało się spotkanie z Bogdanem Kondrackim – muzykiem kultowej formacji Kobong, a także producentem płyt czołowych polskich artystów (m.in. wspomnianego Dawida Podsiadło). Bogdan został zarazem producentem, jak i wydawcą debiutanckiej płyty Marcina. Wraz z właścicielem Custom34 Studio, powołał do życia wytwórnię 2trackrecords, pod szyldem której, w 2018 roku ukazała się płyta Marcina Spennera.

Karol Drzewoszewski

Aktor scen muzycznych i pedagog. Studiował w Państwowym Policealnym Studium Wokalno-Aktorskim przy Teatrze  Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni oraz na Uniwersytecie Gdańskim, na wydziale Nauk Społecznych, kierunek Pedagogika. Po raz pierwszy zadebiutował na scenie w Teatrze Muzycznym w Gdyni w musicalach: Fame, Skrzypek na dachu, My fair lady. 

Półfinalista 1 i 5 edycji programu Mam Talent, gdzie w roku 2008 wykonał duetowy numer do utworu Puttin on the Ritz, jako pierwszy w Polsce, stepując do góry nogami.

W latach 2010-2014 występował w Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, w programie jazzowym na czasie Glenna Millera z 17 osobowym Big Bandem. 

Współtwórca prestiżowego widowiska Usłyszeć Taniec, będącego fuzją różnych form stepowania: flamenco, irish tap i american tap. 


Od 2010 roku uczy stepowania w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, na III wydziale, specjalności musicalowej, od 2015 roku, w Państwowym Policealnym Studium Wokalno-Aktorskim im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, a od 2017 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni.


Mini Gdynia OPEN 2019 - przesłuchania, album II dzień 1


Mini Gdynia OPEN 2019 - przesłuchania, album II dzień 2


Mini Gdynia OPEN 2019 - Koncert Galowy - 14.03.2019 - album II


MINI OPEN - KONCERT GALOWY - 14.03.2019


Mini Gdynia Open 2019 przesłuchania 13.03.2019


Mini Gdynia Open 2019 przesłuchania 12.03.2019

.


Mini Gdynia OPEN 2018 – Koncert Galowy

fot. B. Kociumbas


Mini Gdynia OPEN 2018 – przesłuchania

fot. A. Trafas


Gdynia OPEN 2017


Mini Gdynia OPEN 2017

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konkursu Mini Gdynia OPEN 2017: 

Przesłuchania www.facebook.com/LaboratoriumIS/przesłuchania
Koncert finałowy: www.facebook.com/LaboratoriumIS/koncert


GDYNIA OPEN 2016

Zdjęcia z wydarzenia Gdynia OPEN 2016 dostępne są pod następującymi linkami:

Koncert galowy: LINK

Przesłuchania - kategoria wiekowa do 10 lat: LINK

Przesłuchania - kategoria wiekowa 11-13 oraz 14-16: LINK

Przesłuchania - kategoria 17-25 oraz Zespoły: LINK


Mini Gdynia OPEN 2016

Zdjęcia z wydarzenia Mini Gdynia OPEN 2016 dostępne są pod linkami:

Koncert Galowy: LINK

Przesłuchania - kategoria wiekowa 0-6 oraz 7-10: LINK

Przesłuchania - kategoria wiekowa 11-13: LINK

Przesłuchania - kategoria wiekowa 14-16 oraz 17-20: LINK

FILMY: LINK


Gdynia OPEN 2015_dzień 2


Gdynia OPEN 2015_dzień 1