Wyniki Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia Open 2021 edycja online

Znamy już wyniki Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia Open 2021 edycja online. Wszystkim Laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Mecenas Gdynia Open 2021

Mecenasem Festiwalu Gdynia Open 2021 online zostało Stowarzyszenie Autorów ZAiKS wspierające inicjatywy kulturalne i twórców. Bardzo dziękujemy za wsparcie.

Lista finalistów – Zespoły 19-25 lat

Lista finalistów w kategorii Zespoły 19-25 lat: Encore Majule Studio Piosenki Polskiej Szalone Wild Wilga Włóczykije gr. młodzieżowa ZJ(E)M

Lista finalistów – Zespoły 13-18 lat

Lista finalistów w kategorii Zespoły 13-18 lat: Farcik Arabeska ASMki 2003 ASMki 2008 Chatterboxes Chłopaki & Szalone Małolaty DeLight Diamenty Diverse Euforia Fama Farciary Granda Inkognito Małe ASMki Melizmat Metamorfoza mŁodzianki Najstarsze Diamenty NOWE Ósemka Pauza RYTMOS Szalone Małolaty Tercet „Da Capo al Fine” Trio Jedyneczki Włóczykije gr. starsza Włóczykije […]

Lista finalistów – Zespoły do 12 lat

Lista finalistów w kategorii Zespoły do 12 lat: Akolada Cecylaki Etiuda Małe Diamenty Mini Jedyneczki Minimax Najmłodsze Diamenty Raban Sposób Na Nudę Szalone Małolatki Szalone Małolaty Sztama Trio Little Stars Włóczykije gr. młodsza Włóczykije gr. najmłodsza Zespół wokalny „Perełki”

Lista finalistów – Zespoły rodzinne

Lista finalistów w kategorii Zespoły rodzinne: 3xM 4S – Cecylia, Krystyna, Maria & Ewa Sobczak Agata i Martyna z rodzicami Biernat Family Band DOBROgowscy The Ducks The Tryni Family Band

Lista finalistów – Soliści i duety 19-25 lat

Lista finalistów w kategorii Soliści i duety 19-25 lat: Bartecki Maciej Besler Alicja Chojnacka Karolina Cynke Melania Ćwik Natalia Fijałka Emilia Duet: Glonek Daniel, Jaworowska Amelia Grzybacz Szymon Idkowska Aleksandra Ignaczak Marcel Kaczmarczyk Julia Kowalczyk Karina Krepel Łukasz Książkiewicz Julia Kuchma Veronika Kumorek „Nona” Nina Mackojć Maja Maćkowska Hanna Mantaj […]

Lista finalistów – Soliści i duety 17-18 lat

Lista finalistów w kategorii Soliści i duety 17-18 lat: Andrzejewska Emilia Armata Alicja Bałucki Adrian Bączkowska Irmina Beksiak Jagoda Duet: Bolek Aleksandra, Bolek Oliwia Chorąży Paulina Cisak Laura Czajkowska Alicja Czaplicka Aleksandra Czarnuch Apolonia Czarnuch Kinga Di Rosa Alessandra Drożdżyńska Julia Dziurdziak Alicja Erdman Aleksandra Fogel Karolina Gąska Julia Godula […]

Lista finalistów – Soliści i duety 15-16 lat

Lista finalistów w kategorii Soliści i duety 15-16 lat: Antończak Maciej Arendt Marcelina Bera Zuzanna Blachowicz Julia Blank Julia Błażejewska Kaja Bober Maria Borkowska Gabriela Borys Gabriela Duet: Borys Gabriela, Lubicki Szymon Brandenburger Agata Ciesielska Amelia Czapp Dominika Demiańczuk Oliwia Dębska Weronika Duet: Dębska Weronika, Niebieszczańska Zuzanna Dołżonek Wiktoria Drzymalska […]

Lista finalistów – Soliści i duety 13-14 lat

Lista finalistów w kategorii Soliści i duety 13-14 lat: Bielińska Antonina Bieniek Julia Bocian Amelia Duet: Bogdanowicz Maja, Gliwińska Zosia Boguska Swietłana Brdękiewicz Marika Duet: Brdękiewicz Marika, Pilanowska Magdalena Brożyna Amelia Brudnowska Maria Brzozowska Natalia Budniewska Maja Bugdol Roksana Bułhak Dominika Burak Julia Burzyńska Julia Cichocka Lena Cieśla Martyna Cieślak […]

-
+